چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱

توماس توخل: همه چیز مرتب است؛ هال از فرصتش به خوبی استفاده کرد

توماس توخل: همه چیز مرتب است؛ هال از فرصتش به خوبی استفاده کرد

شیرهای لندن به آسانی از سد حریف خود گذشتند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، چلسی با این برد راهی دور چهارم جام حذفی انگلیس شد. سرمربی آلمانی این تیم، در مصاحبه پس از بازی خود گفت:

به نظرم تا زمان ۵-۰ شدن نتیجه، در اکثر دقایق نسبتا خوب بودیم و پس از آن از تمامی جهات کمی افت کردیم و خیلی باز بازی کردیم اما ماموریت انجام شد. همه چیز مرتب است. ما به بازیکنان مان اعتماد داریم و باید آن ها را مدیریت می کردیم تا برای ۴ بازی پیش رو و ۲ هفته آینده، به بعضی ها فشار بیش از حد وارد نکنیم. شروع خوبی داشتیم و سرنوشت بازی را بسیار زود تعیین کردیم.
در مورد لوییس هال ۱۷ ساله
آیا در مصاحبه اش خیلی حرف زد؟ چون در تمرینات زیاد صحبت کردنش را ندیده ام! اما لایق بازی کردن بود. او پسر خوب و بسیار خونسردی است. این یک فرصت بسیار بزرگ برای او در استمفوردبریج بود. او از فرصتی که در اختیارش گرفت استفاده کرد و نقش پر رنگی در چند گل تیم داشت. برایش خوشحال هستم.
هال که در ترکیب اصلی توماس توخل برای رویارویی با چسترفیلد در دور سوم جام حذفی انگلیس قرار داشت، جواب اعتماد مربی خود را داد و یکی از بهترین بازیکنان میدان بود. هال در مصاحبه پس از بازی گفت:

از همان کودکی که در چلسی کارم را آغاز کردم، تلاشم بر این بود که به اینجا برسم. این که بالاخره این فرصت در مقابل دیدگان خانواده ام و هواداران شگفت انگیز حاضر در ورزشگاه نصیبم شد، حس خارق العاده‌ای دارد. من از ۶ تا ۸ سالگی در سیستم پرورشی باشگاه حضور داشتم، در ۹ سالگی اولین قراردادم را منعقد کردم و تا این لحظه به پیشرفت ادامه دادم.
هال ادامه داد:

ما جلسه ای داشتیم که او (توماس توخل) در آن لیست بازیکنان را اعلام کرد و من بلافاصله دچار اضطراب شدم. وقتی اسم خودم را در ترکیب تیم دیدم، بدنم شروع به لرزیدن کرد. هضم کردن این موضوع چند ساعت طول کشید. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.