چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱

ژاوی: به خاطر اشتباهات و کم تجربگی خودمان امتیاز از دست دادیم؛ اخراج گاوی برای ما گران تمام شد

ژاوی: به خاطر اشتباهات و کم تجربگی خودمان امتیاز از دست دادیم؛ اخراج گاوی برای ما گران تمام شد

ژاوی، سرمربی اسپانیایی بارسلونا پس از تساوی تیمش مقابل گرانادا در لالیگا در کنفرانس خبری حاضر شد و در مورد این بازی، لوک دی یونگ و اخراج گاوی صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت گل، ژاوی در مورد این دیدار گفت:

متاسفانه امروز دو امتیاز را از دست دادیم و باعث تاسف است که بازی مساوی شد. کمبود تجربه روی ما تاثیر گذاشت. ما 100 درصد باید پیروز می شدیم. ما بازی را کنترل و فضاسازی کردیم و حریف از جریان بازی خارج شده بود. همان اتفاقی رخ داد که در پامپلونا نیز رخ داده بود. ما باید از توپ دفاع کنیم و صبورتر باشیم. بازی می توانست 2-0 شود. این ها اشباهات ما هستند، ما کم تجربه ایم و باید از خودمان انتقاد کنیم. حس تلخی داریم چون سه امتیاز را می خواستیم. روی کرنرها و خطاها رنج کشیدیم و در نهایت گل خوردیم. ما به خاطر اشتباهات خودمان امتیاز از دست دادیم. توپ های مسخره زیادی را از دست می دهیم، خیلی زیاد. این اتفاق نمی تواند زیاد رخ دهد.
بازی با ده بازیکن، کار ما را بسیار سخت کرد. من در مورد داوری صحبت نمی کنم، من در مورد عواقب اخراح شدن صحبت می کنم چون پس از این اتفاق، بازی کردن برای ما سخت شد. در هر صورت داور در مورد این چیزها تصمیم می گیرد و من نمی توانم خودم را وارد بحث داوری کنم. از گاوی نیز نمی توانم چیز بیشتری بخواهم. او بازیکنی است که چیزهای زیادی به ما اضافه می کند و اخراجش روی ما تاثیر گذاشت. مجبور شدیم سیستم را تغییر دهیم چون یک بازیکن کمتر داشتیم، مجبور شدیم عقب بکشیم و دفاع کنیم و این برای ما گران تمام شد چون به آن عادت نداشتیم.
وقتی به آلوارو سانز بازی دادی، فقط هفت بازیکن تیم اصلی در زمین بود و اخراج بازیکنی از تیم اصلی، می توانست منجر به اعلام نتیجه 3-0 به سود گرانادا شود... (طبق قوانین لالیگا، در تمام دقایق بازی باید حداقل هفت بازیکن از تیم اصلی در زمین حضور داشته باشند.)

ریسکی بود اما به آلوارو سانز نیاز داشتیم. او در خط هافبک به ما تنوع و انعطاف پذیری می دهد و بازیکنی است که حفظ توپش خوب است و توپ را از دست نمی دهد. برای کنترل توپ به او نیاز داشتیم.

بارها گفته ام لوک دی یونگ بازیکنی حرفه ای است. او کمک زیادی به ما کرده است. از عملکرد لوک بسیار خوشحال و از نتیجه بسیار خشمگینم. خواهیم دید در مورد او چه اتفاقی رخ می دهد. تمام نام های داخل تیم، الان بازیکن بارسلونا هستند اما باید دستمزدها را تعدیل کنیم تا بتوانیم نام فران تورس را در لیگ ثبت کنیم. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.