سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱

پیوتر زیلینسکی مجددا به کرونا دچار شد؛ اوسیمن به ناپل برگشت!

پیوتر زیلینسکی مجددا به کرونا دچار شد؛ اوسیمن به ناپل برگشت!

پیوتر زیلینسکی به خاطر ابتلا به کرونا در قرنطینه خانگی به سر می برد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی ناپولی، پیوتر زیلینسکی، بازیکن لهستانی باشگاه ناپولی یک بار دیگر به کرونا دچار شد. حضور این بازیکن در دیدار مقابل یوونتوس نیز در هاله ای از ابهام بود چرا که توسط سازمان سلامت به او دستور داده شده بود به قرنطینه برود.

دلیل دستور قرنطینه این بود که از واکسن زدن این بازیکن بیش از 120 روز گذشته بود و طبق قوانین جدید واجد شرایط قرنطینه پیشرفته بود. این قانون برای رحمانی و لوبوتکا نیز صدق می کرد. زیلینسکی در اکتبر 2020 نیز به کرونا دچار شده بود و به همین خاطر به مدت سه هفته در  قرنطینه بود.

در حال حاضر زیلینسکی با وجود این که علامتی ندارد در قرنطینه خانگی به سر می برد. باشگاه ناپولی هنوز موضعی در مورد دو بازیکن دیگر اتخاذ نکرده است و هنوز مشخص نیست این سه بازیکن مجوز حضور در بازی مقابل یوونتوس را به دست آورده بودند یا ناپولی ترجیح داده بود با نادیده گرفتن دستور سازمان سلامت، مقداری جریمه پرداخت کند.

ویکتور اوسیمن، مهاجم نیجریه ای باشگاه ناپولی از بیماری کرونا بهبود پیدا کرد. این بازیکن در پایان دسامبر به کرونا دچار شده بود و به همین خاطر نیز شانس حضور در جام ملت های آفریقا را از دست داده بود.

همچنین باشگاه ناپولی اعلام کرده است که نتیجه تست کرونای این بازیکن منفی شده است و این بازیکن در مسیر بازگشت به ایتالیا است. باشگاه ناپولی در بیانیه خود در این باره نوشت:

نتیجه تست کرونای ویکتور منفی شده است و او در ساعات آینده به ایتالیا باز خواهد گشت.
اوسیمن که از ناحیه صورت دچار شکستگی شده بود، بعد از رسیدن به ایتالیا توسط کادر پزشکی معاینه خواهد شد و به احتمال فراوان می تواند با ماسک محافظ در بازی های آینده تیمش به میدان برود.

ناپولی امروز مقابل سمپدوریا قرار می گیرد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.