شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

هشدار مدیر میلان به هواداران: منتظر جذب بوتمان نباشید؛ دنبال خرید مهاجم نیستیم

هشدار مدیر میلان به هواداران: منتظر جذب بوتمان نباشید؛ دنبال خرید مهاجم نیستیم

ریکی ماسارا می گوید این تیم قصد جذب مهاجم در ژانویه را ندارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، باشگاه میلان یکی از تیم هایی است که به خاطر تعداد بالای مصدومان و کرونایی های خود و همچنین برگزاری جام ملت های آفریقا به شدت از نظر بازیکن در فشار است. گفته می شد که سران این باشگاه به جذب اسون بوتمان، مدافع باشگاه لیل علاقه دارند. با این وجود ریکی ماسارا، مدیر میلان می گوید انتقال بوتمان بعید است عملی شود. ماسارا در این باره گفت:

بعد از مصدومیت کیائر، تقویت خط دفاع برای ما در اولویت است. در چنین مقطعی که به خاطر کرونا هم غایبین زیادی داریم، اگر بتوانیم گزینه خوبی در بازار پیدا کنیم قطعا اقدام خواهیم کرد. بوتمان بازیکن بسیار خوبی است اما فکر نمی کنم لیل در حال حاضر اجازه جدایی این بازیکن را بدهد.باید مسائل زیادی را در نظر گرفت. باید مسائل مختلفی ارزیابی شوند چون باشگاه دوران نامطمئنی را سپری می کنند و ما هم باید به دقت فکر کنیم.
شنیده می شد با توجه به سن بالای ابراهیموویچ و ژیرو، میلان قصد دارد در زمستان یک مهاجم به تیم خود اضافه کند اما ماسارا می گوید این تیم به دنبال جذب مهاجم نیست. او در این باره افزود:

باید این پست و سایر پست ها را در آینده زیر نظر داشته باشیم اما فکر نمی کنم در حال حاضر برای این پست بازیکنی بگیریم. پیترو پلگری جوان را داریم که اگر چه درگیر مصدومیت است اما به او باور داریم. فکر نمی کنم در ژانویه برای خرید مهاجم اقدام کنیم.
باشگاه با وجود بحران بازیکن، در چند روز آینده آندره آ کونتی را نیز به سمپدوریا خواهد داد. ماسارا در این باره گفت:

انتقال کونتی می تواند فردا تکمیل شود.
مدیر میلان در مورد تمدید قرارداد لیائو و همچنین کسیه نیز گفت:

لیائو استعداد زیادی دارد و در ماه های اخیر پیشرفت زیادی کرده است. در حال صحبت با مدیر برنامه های او برای تمدید هستیم ولی در عین حال با چند بازیکن دیگر نیز برای تمدید مذاکره کرده ایم و رافائل هم یکی از آنها است. در مورد کسیه هم باید بگویم باشگاه همیشه در اولویت است و باشگاهی مثل میلان از هر بازیکنی مهم تر است. کار کردن برای میلان افتخار بزرگی است. ضمن این که باید به قول هایی که داده می شود، احترام گذاشت. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.