سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

پنالتی دوم استقلال، پنالتی نبود

منشا: تک به تک را خوب زدم اما حسینی عالــی مهارش کرد

منشا: تک به تک را خوب زدم اما حسینی عالــی مهارش کرد
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو خبرنگار

گادوین منشا مهاجم نیجریه‌ای تیم مس رفسنجان مقابل تیم استقلال یک گل زد اما یک موقعیت تک به تک را در دقایق آخر بازی از دست داد؛ فرصتی که اگر منشا آن را تبدیل به گل می‌کرد شاید نتیجه دیگری رقم می‌خورد.

به گزارش ایران ورزشی؛ گادوین منشا مهاجم نیجریه‌ای تیم مس رفسنجان مقابل تیم استقلال یک گل زد اما یک موقعیت تک به تک را در دقایق آخر بازی از دست داد؛ فرصتی که اگر منشا آن را تبدیل به گل می‌کرد شاید نتیجه دیگری رقم می‌خورد.

در مورد اتفاقات بازی صحبت می‌کنی؟
تیم ما واقعاً بازی خوبی ارائه داد و در بیشتر دقایق بازی هم بهتر از استقلال بودیم  اما بالاخره در فوتبال گاهی اوقات این مسأله پیش می‌آید که فرصت‌ها و بازی بهترتان تبدیل به پیروزی نمی‌شود. در خصوص گلزنی هم گفتید من گل زدم و وظیفه‌ام را انجام دادم اما حیف شد که نبردیم.
یک موقعیت تک به تک را هم از دست دادی.
من آن موقعیت را خراب نکردم. در واقع من آن موقعیت تک به تک را خوب زدم و ضربه بدی به توپ نزدم اما دروازه‌بان استقلال خیلی خوب کار کرد و آن موقعیت را مهار کرد.
یعنی خودت را مقصر باخت استقلال نمی‌دانی؟
نه، من به همه تیم‌ها احترام می‌گذارم چون به نظرم مقابل استقلال فرصت بیشتری برای گلزنی داشتیم، به تیر دروازه زدیم و چندین و چند فرصت گلزنی دیگر را جدا از فرصتی که داشتیم از دست دادیم که با بدشانسی به گل تبدیل نشدند یا گل سومی هم که حریف زد روی اشتباه خودمان بود و بازیکن‌مان اشتباه کرد ضمن اینکه من روی پنالتی دوم استقلال هم شک دارم و به نظرم آن پنالتی درست نبود.
در مورد یامگا مهاجم خارجی استقلال چه نظری به لحاظ فنی داری؟
یادم هست که یک بار در رابطه با حضور بازیکنان خارجی از من پرسیدید که من هم گفتم حتماً باید بازیکن خوب به فوتبال ایران بیاید تا لیگ ایران کیفیت بهتری پیدا کند. یامگا مهاجم خوبی است و در همین مدت هم این موضوع را ثابت کرده است.
روند خوب‌تان مقابل استقلال متوقف شد.
ما یاد گرفته‌ایم که بازی به بازی پیش برویم الان هم که با شما صحبت می‌کنم دیگر به بازی مقابل استقلال و باخت مقابل این تیم فکر نمی‌کنم چون هر چه که بوده تمام شده است و تمرکز من و بقیه بازیکنان فقط روی بازی مقابل پیکان است.
این هفته با تیم (پیکان) بازی دارید که از آن به فوتبال ایران معرفی شدی.
پیکان تیم جوان و خوبی است اما فکر می‌کنم ما هم تیم خیلی خوب و باتجربه‌ای داریم به همین دلیل حتماً برای برد تلاش می‌کنیم و سه امتیاز بازی را می‌گیریم.
برای کسب سهمیه امیدوارید؟
تیم خیلی خوبی داریم و نتایج خوبی را هم در چهارده هفته قبلی در مجموع بازی‌ها گرفته‌ایم به همین دلیل هم بیشترین تلاش را انجام می‌دهیم که در پایان فصل رتبه خوبی بگیریم و جزو تیم‌های سهمیه‌گیر باشیم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.