سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱

آرسنال آماده است برای جذب ولاهوویچ 150 میلیون پوند هزینه کند

آرسنال آماده است برای جذب ولاهوویچ 150 میلیون پوند هزینه کند

با اینکه دوشان ولاهوویچ بار ها پیشنهادات آرسنال رد کرده است، اما توپچی ها برای به خدمت گرفتن این بازیکن مصمم هستند. میکل آرتتا خواهان حضور یک مهاجم نوک جدید در همین پنجره است. با این حال آرسنال برای جذب ولاهوویچ کار راحتی نخواهد داشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از دیلی میل، در صورتی که آرسنال بخواهد دوشان ولاهوویچ به خدمت بگیرد باید 150 میلیون پوند هزینه کند. توپچی ها برای خرید این بازیکن از فیورنتینا 58 میلیون پوند در نظر گرفته اند. ولاهوویچ نیز خواهان صد و شصت هزار پوند حقوق هفتگی پس از کسر مالیات است که باعث می شود حقوق دوشان، در مجموع هزینه سیصد هزار پوندی در هفته به آرسنال تحمیل کند. همچنین گفته شده که اطرافیان و مدیر برنامه های ولاهوویچ خواهان حق کمیسیون 15 میلیون پوندی هستند. پرداخت این مبلغ یکی از بزرگترین مشکلات باشگاه هایی که به ولاهوویچ علاقه نشان داده اند، بوده است.

در نهایت حضور 5 ساله ولاهوویچ در آرسنال در مجموع 150 میلیون پوند برای آن هزینه در بر خواهد داشت. هر چند که پول تنها عامل مهم برای ولاهوویچ نخواهد بود. این بازیکن خواهان بازی در رده های بالا فوتبال اروپا است که در حال حاضر تاتنهام و آرسنال نمی توانند چنین چیزی را به این بازیکن ارائه دهند. اما اگر پروژه آرتتا بتواند ولاهوویچ را قانع کند آرسنال می تواند یکی از بهترین استعداد ها در پست مهاجم نوک را به خدمت بگیرد. در آرسنال این اعتقاد وجود دارد که انتقال ولاهوییچ بیش از حد گران است اما اگر آن ها آماده پرداخت حق کمیسیون اطرافیان او باشند، شانس خوبی در این راه خواهند داشت. گفتنی است که فیورنتینا تمایلی به فروش ولاهوویچ به یوونتوس ندارد. سران فیورنتینا نمی خواهند که پس از فروش کیه زا و برناردسکی به یوونتوس باری دیگر خشم هواداران خود را بر انگیزند. میکل آرتتا مصمم است که تیم خود را در ژانویه تقویت کند. این احساس پس از حذف نقابل ناتینگهام فارست در جام حذفی تقویت شده است. همچنین توپچی نیم نگاهی به دومنیک کالورت لوین نیز دارند، اما انتقال این بازیکن در ژانویه بسیار بعید به نظر می رسد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.