دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

آلوارو سرورا از کادیز اخراج شد

آلوارو سرورا از کادیز اخراج شد

آلوارو سرورا بعد از مدت زمانی درحدود پنج سال دیگر مربی کادیز نیست؛ سرخیو گونزالس گزینه موردنظر این باشگاه برای پست مربیگری است...

ایران ورزشی -  رئیس باشگاه کادیز مانوئل ویزکاینو، امروز یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار می‌کند که در آن کنفرانس از برکناری سرمربی فعلی خبر خواهد داد و سرمربی بعدی این تیم را مشخص می نماید.

آلوارو سرورا جزئی از تاریخ کادیز است و در این تیم سابقه کاری زیادی دارد. باشگاه کادیز پس از شکست مقابل اوساسونا تصمیم گرفته که او را برکنار کند تا بتواند وضعیت بحرانیش را سر و سامانی بخشد.

به این ترتیب کادیز پس از مدت زمانی طولانی که بیش از پنج سال می‌شود، به حضور سرورا به عنوان مربی روی نیمکت تیمش پایان داد. کسی که به جای او انتخاب شده است سرخیو گونزالس است.

کادیز خواستار این است که کنفرانس مطبوعاتی مانوئل ویزکاینو در ساعت 11:30 ظهر به وقت محلی انجام شود. سران باشگاه در مصاحبه با رسانه ها دلیل برگزاری این کنفرانس را مشخص نکرده اند، اما همانطور که به آاس اطلاع داده شده است، قرار است اخراج سرورا و حضور سرخیو گونزالس روی نیمکت کادیز ،به عنوان مربی بعدی، به صورت رسمی اعلام شود.

این باشگاه زرد پوش زودتر از موعد برگزاری کنفرانس، جدایی آلوارو سرورا را از طریق توییتر، رسمی کرد:

برای همه چیز متشکریم، آقا
و هشتگ این پیامِ خداحافظی ،«جنگ و مبارزه، مذاکره‌ پذیر نیستند»، بود.

قرارداد سرمربی بعدی کادیز که ریشه ای کاتالونیایی دارد، در انتظار تکمیل آخرین جزئیات است که امشب نهایی می شود، اما از نظر شرایط کلی، توافقات انجام پذیرفته است.

بنابراین به نظر می رسد که سرخیو گونزالس اولین بازی خود را به عنوان مربی روی نیمکت کادیز، شنبه‌‌ی آینده تجربه خواهد کرد تا در مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری تیمش را مقابل اسپورتینگ خیخون هدایت کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.