یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

سرخیو بوسکتس: پیروزی مقابل رئال مادرید به ما اعتماد به نفس زیادی می دهد

سرخیو بوسکتس: پیروزی مقابل رئال مادرید به ما اعتماد به نفس زیادی می دهد

سرخیو بوسکتس، کاپیتان و هافبک اسپانیایی بارسلونا همراه با ژاوی در کنفرانس خبری پیش از تقابل با رئال مادرید در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا حاضر شد.

 به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دپورتیوو، سرخیو بوسکتس در این کنفرانس خبری گفت:

با اشتیاق و انگیزه فراوان برای رقابت و کسب عنوان قهرمانی که برای ادامه فصل اعتماد به نفس زیادی به ما خواهد داد، به این بازی می رویم. انتظار یک بازی کاملاً پایاپای را داریم، هر دو تیم با سلاح های خود و بازیکنان باکیفیتشان بازی خواهند کرد. مرحله جدیدی را با سرمربی جدید، بازیکنانی جوان و تازه بازگشته از مصدومیت آغاز کردیم. همه بازیکنان خواهان بازی در ال کلاسیکو هستند. اختلاف ما با رئال مادرید در لیگ چیزی است که هست اما این تک بازی است. در نیوکمپ آن ها پیروز شدند اما ما گزینه های خودمان را داشتیم و لحظاتی بودند که در آن ها ما بسیار خوب بودیم.
تفاوت شرایط تیم نسبت به ماه اکتبر؟ این حقیقت دارد که ما از نظر جسمانی بهتر شده ایم. بازیکنانی هستند که می توانند بهتر باشد چون تازه از کرونا بهبود پیدا کرده اند یا مصدوم بودند اما نباید بهانه ای بیاوریم، باید به سبک خود ایمان داشته باشیم و موقعیت سازی کنیم. پیش روی ما تیمی بزرگ با بازیکنانی فوق العاده وجود دارد اما ما اعتماد به نفس و جاه طلبی لازم برای رسیدن به فینال روز یکشنبه را داریم.
وقتی ال کلاسیکو آغاز می شود، گذشته ها فراموش می شوند و روند شکست های ما در ال کلاسیکو، زنجیره ای است که امیدوارم موفق به شکستن آن شویم اما این تاثیری روی ما نخواهد داشت. سعی می کنیم با تمام توان در بازی حاضر شویم و موقعیت سازی کنیم و گل بزنیم. برای این که تیم مستحکم تری باشیم، باید به جزئیات توجه کنیم که می توانند بسیار مهم و اساسی باشند. مشخص است که پیروزی مقابل رئال مادرید به ما اعتماد به نفس زیادی می دهد و ما را به فینال می رساند.
بازگشت یا عدم بازگشت ما به اوج به بازی های بسیار بیشتر و به مسیر حرکت ما بستگی دارد و ما در مسیر درستی هستیم. ما کارها را خوب انجام می دهیم، تیم عملکرد بهتری نسبت به قبل دارد و آمار خوبی از خود ثبت کرده است. باید صبور باشید و قدم به قدم پیش بروید چون تیم در مسیر درستی قرار دارد. وقتی این گام رو به جلو را برداریم، می توانیم برای تمام بازی ها و عناوین بجنگیم. بازی هایی در لیگ بوده اند که در آخرین دقایق امتیاز از دست دادیم، شاید بازی با گرانادا تحت تاثیر اخراج قرار گرفته بوده باشد اما باید بیشتر کار کنیم، توپ را بیشتر در اختیار داشته باشیم و وقتی در حال شکست خوردن هستیم، روند بازی را تغییر دهیم. باید مالکیت توپ را داشته باشیم، کمتر خطا کنیم و کرنر دهیم. وقتی کمی شانس بیشتری داشته باشیم و جزئیات را کنترل کنیم، پیروزی ها فرا می رسند و بیشتر رشد می کنیم.
بازیکنان جوان؟ به دلیل تاثیری که از نظر اقتصادی و سبک بازی روی تیم دارد، بسیار خوشحالم که بازیکنان لاماسیا در حال انتقال به تیم اصلی هستند. فوتبال سریع تر شده و بازیکنان جوان از قبل آماده هستند. نباید آن ها را تحت فشار قرار داد چون خیلی جوان هستند و باید از استعدادشان استفاده کرد. آن ها می توانند مسیر باشگاه را در زمان حال و آینده مشخص کنند و امیدوارم همین طور باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.