دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

هندانوویچ: به دنبال پیروزی مقابل یوونتوس هستیم؛ اخبار انتقال اونانا به اینتر مرا نگران نمی کند

هندانوویچ: به دنبال پیروزی مقابل یوونتوس هستیم؛ اخبار انتقال اونانا به اینتر مرا نگران نمی کند

سمیر هندانوویچ، دروازه بان اسلونیایی اینتر می گوید انتظار دیدن یک یوونتوس مصمم و سرسخت را مقابل نراتزوری دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اینتر نیوز، سمیر هندانوویچ، کاپیتان اینتر با حضور در کنفرانس خبری قبل از دیدار با یوونتوس در سوپرکاپ، پاسخگوی خبرنگاران بود:

اخبار انتقال آندره اونانا به اینتر؟ این اخبار من را نگران نمی کند. رقابت در نقش دروازه بانی اگر گلرها را به پیشرفت سوق دهد، از آن استقبال می‌ کنم. مهم اعتماد به نفس است. من از 6 ماه قبل برنامه ریزی نمی کنم و روز به روز زندگی می کنم و به نظرم این بهترین روش باشد.
بازی فردا برای هر دو تیم یووه و اینتر اهمیت دارد، چراکه این یک دربی ایتالیا برای کسب جام است. ما هم مثل آنها مشتاق پیروزی هستیم. این مسابقه می تواند چیزهای زیادی به ما بدهد و با همان روحیه و ذهنیتی که در دو ماه گذشته داشتیم برای پیروزی بازی خواهیم کرد. انتظار دارم در مقابل یک تیم سرسخت قرار بگیریم زیرا آنها صرف نظر از فرمشان هر بار که به سن سیرو می آیند مصمم هستند. ما انتظار یک بازی سخت را داریم و مهم نیست که شانس اصلی برای پیروزی کدام تیم است.
گل خوردن مقابل لاتزیو پس از چند بازی کلین شیت؟ وقتی اینتر کلین شیت می‌کند، این مدافعان هستند که به رقبا اجازه گل زدن نمی‌دهند اما وقتی گل را دریافت می کنیم، این هندانوویچ است که اجازه داده توپ وارد دروازه شود! دی فرای در ارزیابی خود دچار اشتباه شد اما در خط دفاعی اشتباهات کمی وجود داشته است. همه تا حدودی مقصر بودند؛ من، باستونی، بارلا و بروزوویچ. ما سعی می کنیم ریسک را به حداقل برسانیم تا همچنان مستحکم باشیم

همه از بازی کردن زیر نظر اینزاگی لذت می‌برند، اما اگر قهرمان نشوید لذت زودگذر است و بدون موفقیت و کسب و جام نباید خوشحالی کرد. ما نسبت به زمان کونته به شیوه ای متفاوت بازی می کنیم و الگوها و طرح های تاکتیکی سفت و سخت که زیر نظر او داشتیم کمتر شده است اما شما فقط در صورت برنده شدن از خود لذت می برید. ما باید مراقب باشیم زیرا در فوتبال همه چیز ممکن است در عرض یک هفته تغییر کند.
این که می گویند اینتر شانس اصلی قهرمانی است به ما انگیزه می دهد، اما هنوز تا پایان فصل بازی های زیادی وجود دارند. هیچ چیزی تغییر ناپذیر نیست و همچنین ویروس کرونا نیز هنوز وجود دارد که باید مراقب بود. ما باید به روند خوب خود ادامه دهیم و منضبط و محتاط باشیم. ما از قدرت خود آگاه هستیم و برداشتی که اکنون حریفان اینتر از ما دارند متفاوت است. اکنون ما ذهنیت متفاوتی داریم و دو فصل گذشته به ویژه قهرمانی در فصل قبل کمک زیادی به ما کرد. ما می خواهیم جام ها را ببریم و همه بازیکنان در حال نشان دادن این تمایل خود هستند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.