پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

روایت عجیب از نقش وب سایت ترنسفرمارکت در پیوستن اینسینیه به تورنتو

روایت عجیب از نقش وب سایت ترنسفرمارکت در پیوستن اینسینیه به تورنتو

بیل منینگ می گوید با باز کردن سایت ترنسفرمارکت تصمیم به جذب اینسینیه گرفته است.

به گزارش ایران ورزشیو به نقل از بلیچر ریپورت، باشگاه تورنتو موفق شد لورنتزو اینسینیه را به طور رایگان به خدمت بگیرد تا این بازیکن از فصل آینده در لیگ آمریکا توپ بزند. حضور این بازیکن در لیگ آمریکا و جدایی رایگان او از ناپولی موضوعی بود که حواشی زیادی ایجاد کرد. اینسینیه در این باشگاه حقوق زیادی خواهد گرفت. پولی که نه ناپولی و نه هیچ باشگاهی در اروپا حاضر نبود به این مهاجم پرداخت کند.

حال بیل منینگ، مدیرعامل باشگاه تورنتو از روش جالب جذب این بازیکن رونمایی کرده و مشخص شده است که اقدام تیم تورنتو برای جذب اینسینیه با برنامه قبلی و فکر شده نبوده است. منینیگ در این باره گفت:

حقیقتا تابستان گذشته سایت ترنسفرمارکت را باز کردم و صفحه مخصوص به تیم ملی ایتالیا را باز کردم. آنها تازه قهرمان یورو شده بودند و  می خواستم ببینم کدام یک از بازیکنان این تیم در روزهای پایانی قراردادشان هستند. لورنتزو یکی از معدود بازیکنان تیم ملی بود که قراردادش رو به پایان بود. نگاهی به بازیکنانی که فکر می کردم در کلاس جهانی هستند و می توانند در بازار برای ما ارزشمند باشند، انداختم و لورنتزو اولین اسم این لیست بود. او بازیکنی است که مردم دوست دارند برای تماشای بازی هایشان بیایند.
به همین خاطر باید گفت که سایت ترنسفرمارکت نقش زیادی در رفتن اینسینیه به تورنتو داشته است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.