شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

اینتر 2 - یوونتوس 1؛ زخم کاری از شیر خسته روی صورت گورخرها

اینتر 2 - یوونتوس 1؛ زخم کاری از شیر خسته روی صورت گورخرها

اشتباه الکس ساندرو در ثانیه پایانی، کار یوونتوس را تمام کرد و الکسیس سانچز کسی نبود در بهترین زمان ممکن از این فرصت بزرگ، ساده بگذرد

ایران ورزشی - نیمه اول بازی اینتر و یوونتوس، جذاب بود. در ابتدا، اینتر حملاتی را ترتیب داد اما لائوتارو مارتینز به اندازه کافی فرصت‌طلب نبود. در ادامه، یوونتوس رفته رفته خودش را پیدا کرد و توسط حرکات برناردسکی و کولوسفسکی از گوشه‌ها، توانست خطرساز شود و به گل برسد. این پایان کار نبود و اینتر با هجوم به سوی دروازه یوونتوس توانست یک پنالتی بگیرد و بازی را به تساوی بکشاند.

در نیمه دوم، پس از دو موقعیتی که توسط فدریکو برناردسکی برای یوونتوس ایجاد شد، اینتر بیش‌تر صاحب توپ و میدان بود و معمولا از سمت چپ خود حملاتی را ترتیب می‌داد اما دفاع یوونتوس، منسجم بود و ماتیا پرین هم در چند صحنه، واکنش‌های خوبی از خود نشان داد. با این حال زور دو تیم در نیمه دوم به هم نرسید تا کار به وقت‌های اضافه کشیده شود.

در وقت‌های اضافه، هر دو تیم صاحب توپ بودند و حملاتی ترتیب دادند. انتظار می‌رفت که بازی به ضربات پنالتی برود اما پس از ارسال دی مارکو و کنترل عجیب الکس ساندرو با سینه، توپ جلوی پای الکسیس سانچز افتاد و او در آخرین ثانیه بازی، گل قهرمانی تیمش را به ثمر رساند.

اینتر 0-1 یوونتوس؛ وستون مک کنی 25': کولوسفسکی روی حرکتی خوب، روی دروازه سانتر کرد که ارسالش بلند بود و آلوارو موراتا در نزدیکی تیر دوم صاحب توپ شد. در ادامه آلوارو موراتا با فریب مدافع پیش روی خود، سانتر کرد و وستون مک کنی با ضربه سر، به راحتی دروازه هندانوویچ را گشود.

اینتر 1-1 یوونتوس؛ لائوتارو مارتینز 35': پس از این که ماتیا دی شیلیو در محوطه جریمه خودی روی ادین ژکو خطا کرد، داور برای نراتزوری پنالتی گرفت. لائوتارو مارتینز ضربه پنالتی را محکم به گوشه بالایی سمت راست دروازه زد.

اینتر 2-1 یوونتوس؛ الکسیس سانچز 1+120': روی سانتر دی مارکو، الکس ساندرو در یک اشتباه عجیب، با کنترل سینه توپ را برای بازیکنان اینتر کاشت. از دست کیه لینی کاری بر نیامد و توپ به الکسیس سانچز رسید که او به راحتی پرین را مغلوب کرد و گل قهرمانی تیمش را به ثمر رساند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.