جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

محمد ایهاتارن: در سمپدوریا بیمه نداشتم، دستمزدی نگرفتم و سرمربی حتی نمی دانست من چپ پا هستم

محمد ایهاتارن: در سمپدوریا بیمه نداشتم، دستمزدی نگرفتم و سرمربی حتی نمی دانست من چپ پا هستم

محمد ایهاتارن، بازیکن 19 ساله یوونتوس که در ماه های اخیر حواشی زیادی داشته است، در مصاحبه با تلگراف هلند در مورد ماه های اخیر صحبت کرد. محمد ایهاتارن در تابستان از آیندهوون به یوونتوس پیوست و بلافاصله به صورت قرضی راهی سمپدوریا شد. او هرگز برای سمپدوریا بازی نکرد و پس از چند جلسه تمرینی، به دلیل مسائل شخصی خواستار اجازه سفر به هلند شد و از آن زمان دیگر به ایتالیا بازنگشت. او همچنین مدیر برنامه خود را از مینو رایولا به علی دورسون تغییر داد.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از تلگراف هلند، محمد ایهاتارن پس از مدت ها و حواشی بسیار در ماه های اخیر، اتفاقات رخ داده را این گونه توضیح داد:
ایتالیا را به خاطر شرایط موجود ترک کردم. من اغلب تنها بودم و در اتاق هتل می ماندم. دیگر نمی توانستم این شرایط را تحمل کنم، هیچ یک از توافق های ما عملی نشد و به توافقی که داشتیم بی احترامی شد. شرایط این گونه بود که انگار من اصلاً وجود نداشتم. هیچ چیزی سر و سامان داده نشده بود، نه حساب بانکی و نه بیمه پزشکی. اگر پای من در سمپدوریا می شکست چی؟ من دستمزدی از سمپدوریا نگرفتم، با مدیر تماس گرفتم و او گفت که ما [سمپدوریا] هر دو ماه یک بار دستمزدها را پرداخت می کنیم اما این اتفاق هم رخ نداد و من عصبانی شدم. از زمان انتقالم به سمپدوریا، سرمربی تیم تنها کسی بود که با او ملاقات کردم. من افرادی را با کت و شلوار و تیپ رسمی می دیدم و فکر می کردم آن ها هیئت مدیره و رئیس باشگاه هستند اما نمی دانم. آن ها ممکن بود راننده تاکسی باشند. من هیچ نظری ندارم که آن ها چه کسی بودند و سرمربی حتی نمی دانست من چپ پا هستم.
با مینو رایولا تماس گرفتم و او به من گفت خونسردی ام را حفظ کنم و آرام باشم. یک روز ناگهان وارد دفتر علی دورسون شدم و به او گفتم «به من کمک کن، همه چیز برای من اشتباه پیش رفت.» او به حرف های من گوش داد و قبول کرد که من مسئول اتفاقات رخ داده نیستم. رایولا گفت نگران من است و دیگر با من تماسی نخواهد داشت اما او مرا ناامید کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.