سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

درباره بیانیه پرسپولیس در آستانه محرومیت

پنجره دوباره باز می‌شود،اعتبار پرسپولیس چطور؟

پنجره دوباره باز می‌شود،اعتبار پرسپولیس چطور؟

 
پرسپولیس باید تا روز شنبه باقیمانده طلب برانکو را پرداخت و این پرداختی را به وکیل او و فیفا اعلام می‌کرد تا از محرومیت و احکام سخت فیفا فرار کند اما به جای این کار دنبال مذاکره با برانکو رفت تا از او وقت بگیرد و محرومیت را عقب بیندازد که البته این مذاکرات خوب پیش نرفت و جواب معکوسی داشت چرا که هم برانکو از فرستادن یک تاجر برای مذاکره به شدت عصبانی شد هم اینکه وکیل او اعلام کرد با توجه به اینکه باشگاه پرسپولیس به فیفا گفته برانکو مهلت داده، این مسأله نادرست را به فیفا گزارش خواهد کرد.
طی روزهای اخیر تمام رسانه‌ها از قطعی شدن محرومیت پرسپولیس خبر داده و حالا همه منتظرند تا فیفا این حکم را اعلام کند اما باشگاه پرسپولیس در آستانه این اتفاق تلخ خطاب به هواداران اعلام کرده نگران نباشند!
باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد درصورت بسته شدن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه نیز جای نگرانی وجود ندارد و به محض واریز پول، پنجره باز خواهد شد.

باشگاه پرسپولیس ظاهراً خواسته با این بیانیه از فشارهای احتمالی بعد از اعلام حکم فرار کند اما مطمئن باشید بعد از اعلام خبر رسمی محرومیت، حتی اگر همه زودتر از این ماجرا اطمینان حاصل کرده باشند، باز هم مدیران باشگاه، از ایرج عرب تا محمدحسن انصاری‌فرد و مهدی رسول‌پناه و هیأت مدیره همراهش مورد شدیدترین انتقادها قرار خواهند گرفت و بابت اهمال در این موضوع از سوی رسانه‌ها، اهالی فوتبال و هواداران پرسپولیس شماتت خواهند شد.
باشگاه پرسپولیس در این بیانیه از صداقت گفته است و در قبال هوادارانش صداقت پیشه کرده اما این اتفاق درست در زمانی رخ داده که تقریباً همه چیز تمام شده و طی آنچه در همین اعلامیه آمده حکم محرومیت به زودی از سوی فیفا اعلام خواهد شد.
باشگاه پرسپولیس در حالی به استقبال محرومیت رفته که هم رسول‌پناه و هم رغبتی بارها در مصاحبه‌های یکی دو ماه اخیرشان اعلام کرده بودند قبل از اینکه محرومیت نصیب باشگاه پرسپولیس شود این پرونده را جمع و جور خواهند کرد اما در نهایت بعد از پرداخت 30 درصد رقم حکم برانکو بقیه مطالبات او را ندادند تا ماجرا فیصله پیدا نکند.
امروز و در این بیانیه باشگاه پرسپولیس اطمینان می‌دهد که به لطف قوانین جدید فیفا هر روزی که باقیمانده طلب برانکو پرداخت شود پنجره بسته، باز خواهد شد و محرومیت به پایان می‌رسد اما این وسط آنچه خراب خواهد شد وجهه باشگاه پرسپولیس است که برای دومین بار طی سه فصل با این حکم از سوی فیفا مواجه خواهد شد.
مدیران باشگاه پرسپولیس البته برخلاف شعارها و آنچه در مصاحبه‌های‌شان مطرح می‌کنند به شأن و اعتبار باشگاه خود فکر نمی‌کنند و با بها ندادن به حرمت نام پرسپولیس لکه سیاه دیگری در پرونده فیفایی این باشگاه می‌اندازند، به امید اینکه تا بیست روز بعد اسپانسر چیزی بالغ بر 23 میلیارد تومان را پرداخت کند و آنها از محرومیت فرار کنند.

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.