چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

عبداللهی: مردم باید شرایط نفت مسجدسلیمان را درک کنند

عبداللهی: مردم باید شرایط نفت مسجدسلیمان را درک کنند

مربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت:یک هفته پر از تنش و استرس را گذراندیم و وارد بازی استقلال شدیم.

به گزارش ایران ورزشی، وی در ابتدا اظهار داشت:

یک هفته پر از تنش و استرس را گذراندیم و وارد بازی استقلال شدیم. از نظر فیزیکی تا جایی که می‌توانستیم سعی کردیم تیم را آماده کنیم. از نظر تاکتیکی هم تلاش کردیم تا ایرادهای خود را برطرف کنیم. استقلال 7 فرصت گیر آورد و 3 گل زد و ما 6 فرصت داشتیم و نتوانستیم گل بزنیم و همین موضوع موجب شد تا بازی 3 بر صفر شود. این کل ماجرا بود؛ موقعیت‌های ما تبدیل به گل نشد و گاهی عدم آرامش هم تمرکز تیم را بهم می‌زند.
وی ادامه داد:

قضاوت کردن کار آسانی است. همانطور که ما را قضاوت کردند، اما برای این کار به قول قدیمی‌ها باید با کفش‌های طرف مقابل راه برودیم. ما خجالت می‌کشم بگویم که مشکلات زیادی داشتیم، اما در فصل نقل و انتقالات و در فصل بازیکن‌گیری سعی کردیم نفرات خوبی را بگیریم. ما بدون آمادگی جسمانی وارد مسابقات شدیم. دوست دارم فنی صحبت کنم، اما برخی مسائل وجود دارد و بقیه باید آنهار را قضاوت کنند.

مربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان خاطرنشان کرد:

مردم باید شرایط را بدانند و درک کنند، چون تنها دلخوشی مردم همین تیم است. ما درصدی کم کاری نکردیم. کمالوند تیم سوم جدول را تحویل نگرفت تا با 2 ماه وقت بتواند تیم را درست کند. چند سال است که این تیم مدعی سقوط است و به لطف خدا و حمایت هواداران در لیگ می‌ماند و امسال هم همین شرایط وجود دارد. با توجه به شرایط اعتقاد دارم که تیم ما هنوز از نظر امتیازی چیزی از دست نداده است، اما خیلی موارد را باید درست کرد.
عبداللهی افزود:

در همه جای دنیا هواداران تیمی که می‌داند نمی‌تواند قهرمان شود و سهمیه بگیرد و فقط برای ماندن تلاش می‌کند از دیدن بازی‌های تیم خود لذت می‌برند و دست از حمایت برنمی‌دارند. من تمام نقاط ضعف را قبول می‌کنم، اما خوشحالم که ما حتی یک قدم هم کج برنداشتیم. شما بازی اول ما را با بازی آخر مقایسه کنید تا متوجه تغییرات فنی و پیشرفت‌های ما بشوید. برخی حرف‌ها توهین است؛ مثلا اینکه من در نشست خبری حضور پیدا نکنم یا بیایم به سوالات شما پاسخ ندهم.
وی با بیان اینکه بازی با نفت آبادان را 2 بر صفر باختیم و باید هم سرزنش شویم، تصریح کرد:

کدام بازیکن ما در بازی قبلی کم کاری کرد که آن برخورد با آنها شد؟ ما در هر بازی 5-6 بازیکن خود را نداریم. کمالوند تمام مشکلات و هجمه‌هایی که شد را دید. او حتی با چند بازیکن هم صحبت کرده بود تا در نیم فصل به تیم ما بیایند، اما پنجره تیم بسته است. تازه دیروز قول دادند اقداماتی انجام دهند تا بدهی‌های پرداخت شود و پنجره باز شود. همه می‌دانند که کمالوند چگونه کار کرده است. شما به من بگویید با سابقه‌ترین و پرافتخارترین سرمربی که به مسجد سلیمان آمده است چه کسی بود؟ قطعاً همه تایید می‌کنند که پاسخ کمالوند است.
مربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان اظهار داشت:

کمالوند هفته گذشته استعفای خود را با امضا تقدیم باشگاه کرد تا دست باشگاه باز باشد، اما فضای مجازی رفتاری کردند و گفتند استعفا امضا نداشت که حرف‌ها این درست نبود. من هم می‌توانم عکسی منتشر کنم و امضای یک نامه را حذف کنم. نظر من این است که اگر باشگاه حمایت کند و بازیکن جدید به تیم اضافه کنیم می‌توانیم در لیگ بمانیم، اما برای تحقق این موارد اقداماتی لازم بود که کمالوند با آن مشکل داشت و مطرح کرد. مسئولان قول دادند که مشکلات درست شود و کمالوند بازگردد. دیشب به ما گفتند که مشکلات حل خواهد شد، اما اینجا ایران است و نمی‌دانم چه اتفاقاتی رخ دهد. مسئولان شهرستان و شهری و باشگاه با کمالوند صحبت کردند و فکر می‌کنم کمالوند از فردا بازگردد.
وی گفت:

50 روز است که بازیکنان ما شرایط نرمال ندارند، چون دائم در راه اهواز و مسجد سلیمان است، اما چند تیم داریم که در تهران تمرین می‌کنند. حتماً به نتایجی رسیده‌اند که تهران را برای تمرین انتخاب می‌کنند. شاید هواداران کمی تند رفتار کردند، اما این تیم نیازمند آرامش است واین آرامش باید از بیرون تزریق شود. اگر آرامش باشد اتفاقات خوبی رخ می‌دهد. از طرفی وقتی موقعیت ایجاد می‌کنیم و به گل نمی‌رسیم نمی‌دانم درمورد چه چیزی باید صحبت کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.