سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

عیسی را می‌شناسم؛ او قوی‌تر از قبل برمی‌گردد

زاهدی: اللهیار که رفت، تنهاتر شدم

زاهدی: اللهیار که رفت، تنهاتر شدم
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو خبرنگار

شهاب زاهدی مهاجم تیم زوریا اوکراین از جدایی اللهیار صیادمنش، دوست نزدیکش و روزهای خوبی که زوج ایرانی در خط حمله زوریا داشت، حرف می‌زند. زاهدی که در او از روزهای خوبی که با دیگر بازیکن ایرانی داشت صحبت می‌کند. زاهدی که در تعطیلات به سر می‌برد از برنامه‌های آتی تیمش و سایر موارد با ایران ورزشی صحبت می‌کند.

ایران ورزشی - شهاب زاهدی مهاجم تیم زوریا اوکراین از جدایی اللهیار صیادمنش، دوست نزدیکش و روزهای خوبی که زوج ایرانی در خط حمله زوریا داشت، حرف می‌زند. زاهدی که در او از روزهای خوبی که با دیگر بازیکن ایرانی داشت صحبت می‌کند. زاهدی که در تعطیلات به سر می‌برد از برنامه‌های آتی تیمش و سایر موارد با ایران ورزشی صحبت می‌کند.

از شرایط جدید بدون اللهیار حرف بزن.
واقعاً دلتنگ اللهیار هستم چون او در تیم‌مان هم زبان من بود و به‌عنوان یک هموطن روزهای خیلی خوبی با هم داشتیم. به همین دلیل از زمانی که صیادمنش رفته حتی فشار تمرینی بیشتری را هم روی خودم احساس می‌کنم چون به نوعی در کنار هم شرایط و بستر خیلی خوبی برای هر دوی ما وجود داشت و هر سختی را کنار هم، در تمرینات تحمل می‌کردیم.
اللهیار به ترکیه رفته تا فنر‌باغچه تکلیفش را مشخص کند. از آخرین وضعیتش خبر نداری؟
نه جدیداً با او حرف نزدم اما امیدوارم که بهترین اتفاق برایش بیفتد و شرایط خوبی برای هم‌تیمی قبلی‌ام فراهم شود چون او واقعاً بازیکن خوب و با استعدادی است و حتماً می‌تواند شرایط خیلی بهتری داشته باشد. واقعاً امیدوارم بهترین‌ها برایش اتفاق بیفتد.
تیم‌تان زوریا در چه شرایطی قرار دارد؟
فعلاً که در تعطیلات نیم فصل هستیم اما از دو روز دیگر تمرینات‌مان شروع می‌شود و در دستور کارمان برنامه‌های دیگری هم قرار دارد.
چه برنامه‌هایی برای آماده‌سازی بیشتر تیم‌تان قرار دارد؟
برنامه 4 هفته‌ای برای اردوی ترکیه‌ داریم که در آنتالیا برگزار خواهد شد. اردویی که در آن با تیم‌های مطرحی هم بازی خواهیم کرد. تیم‌هایی مانند کپنهاگن دانمارک و چند تیم دیگر که حتماً از بازی با آنها برای حضوری پرقدرت نهایت استفاده را خواهیم برد.
با توجه به اینکه به ترکیه می‌روی با اللهیار قرار صحبت و ملاقاتی نگذاشته‌ای؟
نه فعلاً صحبتی نکردم و باید دید در آینده شرایطی فراهم می‌شود که من و اللهیار دوباره همدیگر را در ترکیه ملاقات کنیم.
تو قصد جدایی از زوریا را نداری؟
من قرارداد چهار‌ساله و طولانی‌مدتی با زوریا دارم که از این زمان سه فصل و نیم دیگرش باقی مانده است.
چرا قرارداد طولانی با باشگاه منعقد کردی؟
به هر حال این جزو برنامه‌های باشگاه بود که با من قرارداد طولانی منعقد کند و من هم با آگاهی به این نکته قرارداد بستم.
از تیم‌های دیگر پیشنهاد داری؟
بله سه پیشنهاد جدید دارم اما همه چیز به تصمیم باشگاه بستگی دارد.
چون مدتی در پرسپولیس بودی، با عیسی آل‌کثیر آشنایی داری؟
بله از عیسی شناخت دارم و رابطه خوبی هم با او دارم، به همین دلیل از اتفاقی که برایش افتاد خیلی ناراحتم و برایش آرزوی سلامتی دارم و از ته قلبم از خدا می‌خواهم با سپری کردن دوران مصدومیتش قوی‌تر از قبل به فوتبال باز‌گردد. عیسی مهاجم خیلی خوبی است و با شناختی که از او دارم مطمئنم پس از بازگشت باز هم در پرسپولیس می‌درخشد.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.