سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

کوشیلنی: کار باشگاه بوردو مانند سیلی زدن به صورتم بود؛ به جنگیدن ادامه می دهم

کوشیلنی: کار باشگاه بوردو مانند سیلی زدن به صورتم بود؛ به جنگیدن ادامه می دهم

مدافع کهنه کار بوردو اعتقاد دارد اقدام باشگاه در کنار گذاشتن او از تیم مانند یک سیلی به صورت این بازیکن بوده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اکیپ، چند روز پیش اعلام شد که لورن کوشیلنی، مدافع کهنه کار باشگاه بوردو به خاطر نمایش های ضعیف از تیم کنار گذاشته شده است. حال نشریه اکیپ گفتگویی با بازیکن سابق تیم ملی فرانسه و آرسنال انجام داده است و شرایط این بازیکن را جویا شده است. گفتگوی اکیپ با کوشیلنی را در ادامه می خوانید:

چگونه متوجه شدید باشگاه دیگر روی شما حساب نمی کند؟

دوشنبه بعدازظهر مدیرعامل باشگاه با مدیر برنامه هایم تماس گرفت تا این موضوع را به او اطلاع دهد. روز سه شنبه مثل همیشه سر تمرین حاضر شدم اما هیچکس سراغم نیامد. بعدازظهر جلسه ای با ژرار لوپز و آدامار لوپس داشتم که گفتند دنبال راه حلی برای آینده هستند اما می توانم همچنان در کنار تیم اصلی تمرین کنم.
آیا به شما گفته شد که دیگر شما را نمی خواهند؟

بله. این مطلب به من گفته شد.

آیا دلیلی برای این تصمیم به شما ارائه شد؟

نه هیچ دلیلی ارائه نشد. فقط گفتند این استراتژی جدیدشان است و راه حلی پیدا خواهند کرد که برای همه خوب باشد.
چطور با این شرایط کنار آمدید؟

من یک فوتبالیستم و در وهله اول دوست دارم بازی کنم و به عنوان کاپیتان الگویی برای هم تیمی هایم باشم. خیلی برایم سخت بود. انگار به صورتم سیلی زده باشند. من یک جنگجو هستم. به جنگیدن ادامه می دهم تا در بالاترین سطح بمانم و به تیم کمک کنم تا بهترین نتایج را بگیرد.
گویا مشکل دستمزد بالای شما بوده است...

  بله. وقتی به بوردو آمدم شرایط باشگاه خیلی فرق می کرد اما الان مالکان عوض شده اند و کرونا هم آمد و دستمزد من برایشان مشکل ساز شده است. این موضوع را درک می کنم و آماده شنیدن پیشنهاد جدید هستم اما کنار گذاشته شدن از تیم؟ امکان ندارد. این تابستان اندکی قبل از پایان پنجره تابستانی وکیل باشگاه از من خواست دستمزدم را دیرتر بگیرم تا باشگاه بتواند بازیکن جدید بگیرد و گفتم مشکلی نیست چون برایم مهم بود تیم تقویت شود تا بتواند رقابت کند.
با توجه به سنتان صحبت هایی در مورد بازنشستگی تان هم مطرح شده است...

  خودم هم این سوال را از خودم پرسیده ام اما این کار مانند فرار کردن است. نیاز به زمان دارم تا فکر کنم. در سکوت می نشینم و با افرادی که برایم مهم هستند صحبت می کنم و بهترین تصمیم را خواهم گرفت. معمولا با رسانه ها صحبت نمی کنم اما می خواستم حقایق را بگویم تا هوادران در جریان باشند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.