سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱

الکس کویادو: با رونالد کومان انگیزه ام برای تمرین کردن را از دست دادم

الکس کویادو: با رونالد کومان انگیزه ام برای تمرین کردن را از دست دادم

الکس کویادو، وینگر 22 ساله و اسپانیایی بارسلونا که اکنون به صورت قرضی در گرانادا بازی می کند، در مصاحبه با مارکا در مورد رونالد کومان و تاثیر او روی وضعیت بد این بازیکن و حواشی عدم انتقالش به شفیلدیونایتد و نیم فصل سکونشینی اجباری صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، الکس کویادو در این مصاحبه گفت:

تابستان و اتفاقاتی که برای من رخ داد، دوران سختی را برای من رقم زد چون هر بازیکنی خواهان بازی کردن است و من قادر به انجام این کار نبودم. خوشبختانه این شرایط تغییر کرد. این ماه ها از نظر روانی، بسیار سخت بودند. همیشه خواسته من موفقیت در بارسلونا بوده است. من به همین علت تصمیم گرفتم در این تیم بمانم. این چیزی بود که از بچگی می خواستم و به همین علت چنین مسیری را دنبال کردم و هرگز به جدایی دائمی فکر نکردم. من همیشه می دانستم می خواهم کجا باشم.
ژاوی گفت از 1 جولای و با اتمام قرارداد قرضی ات، خواهان حضور تو در بارسلوناست. این موضوع به تو انگیزه داد؟

وقتی صحبت های او در کنفرانس خبری اش را شنیدم، بسیار هیجان زده شدم چون او فوتبالیست بزرگی بود، حال سرمربی بارسلوناست و این موضوع مرا خوشحال کرد. اما الان من در گرانادا هستم و مهم است که اینجا عملکرد خوبی داشته باشم تا نشان دهم قادر به انجام چه کارهایی برای تیم هستم. می خواهم بهترین عملکردم را داشته باشم و از نظر آماری به تیم برای رسیدن به اهدافش کمک کنم.
عثمان دمبله هم پست تو است. احتمال جدایی او؟

عثمان بازیکن فوق العاده سریع و خوبی است. من رابطه بسیار خوبی با او دارم. او در بارسلونا خیلی خوشحال است اما همه چیز به خودش و تصمیم او بستگی دارد.
رونالد کومان به تو فرصت زیادی نداد، در حالی که تو در بارسا ب عملکرد خوبی داشتی. رابطه ات با کومان چطور بود؟

خب این مسئله به سرمربی بستگی دارد. من سطحم را در عملکردم با تیم ب نشان دادم. تصمیم با کومان بود که از سطح من راضی است یا نه اما من نمی دانم مشکل من چه بود. در نهایت، با کومان من کمی انگیزه ام برای تمرین کردن را هم از دست دادم. چون من در شرایط بدی بودم و او با من صحبت نمی کرد و چیزی را برای من توضیح نمی داد. نمی خواهم وارد جزئیات شوم. شرایط پیچیده ای بود اما بارسلونا باشگاه زندگی من است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.