دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

یولیان ناگلزمان: خرید جدید در ژانویه آسان نیست، ما در زابنر اشتغاسه چاه نفت نداریم

یولیان ناگلزمان: خرید جدید در ژانویه آسان نیست، ما در زابنر اشتغاسه چاه نفت نداریم

در چارچوب هفته نوزدهم بوندسلیگا، بایرن مونیخ به مصاف کلن خواهد رفت.


به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت بایرن مونیخ، حال یولیان ناگلزمان در کنفرانس خبری پیش از بازی در مورد موضوعات مختلفی همچون نقل و انتقالات ژانویه، بازگشت غایبان بایرن مونیخ و برخی دیگر از مسائل صحبت کرده است. یولیان ناگلزمان در مورد بازی مقابل کلن گفت:

  آن ها روی ارسال ها بسیار خطرناک هستند. کلن خیلی خوب دفاع می کند و در ضد حمله ها بسیار خطرناک هستند. حیف است که تقریبا هیچ تماشاگری در استادیوم حضور نخواهد داشت. این یک بازی عالی برای هر 2 تیم خواهد بود.
ناگلزمان در مورد بازگشت بازیکنان مبتلا شده به کرونا و مصدوم:

هنوز هیچ کدام از آن ها آمادگی 100 درصدی ندارند. اوپامکانو، تانگوی کواسی، سانه، عمر ریچاردز و مانوئل نویر به تیم باز گشته اند، اما همگی آن ها به جز نویر، برای قرار گیری در ترکیب آماده نیستند. کورنتین تولیسو نیز در دسترس است. او در بهترین حالت خود قرار دارد. کومان تمرینات ریکاوری خود را پشت سر می گذارد. او مصدومیت عضلانی داشته است و باید به طور کامل بهبود پیدا کند. لئون گورتسگا همچنان از میادین دور خواهد بود. او تحت عمل جراحی قرار نمی گیرد. ما درمان را با دارو ها به پیش خواهیم برد.
ناگلزمان در مورد آلفونسو دیویس:

  آلفونسو دیویس پس از ابتلا به ویروس کرونا، علائمی از میوکاردیت (التهاب عضله قلب) خفیف دارد. اتفاق زیاد مهمی نیست اما او برای چند هفته آتی از میادین دور خواهد بود. البته ما دقیق نمی دانیم که میوکاردیت او ناشی از ابتلا به کرونا بوده است یا خیر. این احتمال وجود دارد اما 100 درصدی نیست.
ناگلزمان در مورد تمدید قرارداد کینگزلی کومان:  

من به طور شخصی با او صحبتی نکردم، تنها خواسته ام را برای ماندن او گفتم. خوشحالم که تمدید کرده است و مدیران کار خوبی را انجام دادند. او علاقه مندان زیادی در بین دیگر باشگاه های اروپا داشت. کومان بخش مهمی از تیممان است. او مرد بزرگی است.
ناگلزمان در مورد آینده نیکلاس زوله:

  او از باشگاه پیشنهادی دریافت کرده اما هنوز آن را امضا نکرده است. چیز دیگری برای گفتن نیست، شما این را از او باید بپرسید. وظیفه من این است که مطمئن شوم او عملکرد عالی از خود ارائه دهد.
ناگلزمان در مورد بازیکنان جوانی که فردا در ترکیب قرار خواهند گرفت:

  دو نفری که مقابل گلادباخ بازی کردند (پل وانر و لوکاس کوپادو)، در ترکیب حضور خواهند داشت. آن ها عملکرد خوبی داشتند. به نظرم می توانم چنین بازیکنانی را به مسیر درستی هدایت کنم. تلاش برای تبدیل شدن به یکی از بازیکنان ثابت در ترکیب بایرن مونیخ خیلی مهم است. ما باید راه حل های خلاقانه ای پیدا کنیم تا استعداد هایی مانند پل وانر چشم انداز روشن و خوبی در باشگاه داشته باشند.
ناگلزمان در مورد نقل و انتقالات ژانویه:

  من همیشه به نقل و انتقالات فکر می کنم. این بخشی از کار من است. همیشه از طرفداران سر سخت نقل و انتقالات زمستانی بوده ام، زیرا یک نفس و جان تازه به تیم می دهد. اما نقل و انتقالات در این ماه همیشه شرایط پیچیده ای داشته و گران است. بنابراین ما فعالیتی در این پنجره نخواهیم داشت و مجبور نیستیم که بازیکن جدیدی را به خدمت بگیریم. در داخل باشگاه در این مورد بحث خواهیم کرد، اما باید یک راه حل معقول اقتصادی درباره آن وجود داشته باشد. به هر حال ما که در زابنر اشتغاسه (مقر باشگاه بایرن مونیخ) چاه نفت نداریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.