دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

آنچلوتی: می دانیم در فینال ها چطور بازی کنیم و این باعث می شود خونسرد باشم

آنچلوتی: می دانیم در فینال ها چطور بازی کنیم و این باعث می شود خونسرد باشم

مربی ایتالیایی رئال مادرید می گوید تجربه بالای رئال مادرید در فینال ها به این تیم کمک می کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دیپورتیوو، رئال مادرید فردا در فینال سوپرکاپ اسپانیا مقابل اتلتیک بیلبائو صف آرایی خواهد کرد. به همین خاطر کارلو آنچلوتی، سرمربی سفیدپوشان مادریدی در کنفرانس خبری پیش از این بازی حضور پیدا کرد و پاسخ گوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های او را در ادامه بخوانید:

مصدومان
حضور دو بازیکن در هاله ای از ابهام است. آلابا و آسنسیو و باید در تمرینات ببینیم چه اتفاقی می افتد. می خواهیم قهرمان شویم. مشخصا برنامه مان با نیمه نهایی فرق می کند زیرا اتلتیک بیلبائو تیمی متفاوت از بارسلونا است. هیچوقت روی بازیکنی ریسک نکرده ام. اگر آلابا، آسنسیو، ناچو و رودریگو شرایط بازی نداشته باشند روی آنها ریسک نمی کنیم.
کارواخال
بابت کرونای کارواخال ترسی نداریم. به این شرایط عادت کرده ایم. برای کارواخال ناراحت هستم زیرا تازه برگشته بود اما حال او خوب است. به نظر می رسد اندکی سرما خورده باشد و مشکل دیگری ندارد.
فینال
بسیار خوشحال و هیجان زده ام. بازی خاصی است و هیجانم به همراه رئال مادرید بیشتر نیز است. خوشحالم در فینال هستیم. این که می دانیم در فینال ها چطور بازی کنیم باعث می شود خونسرد باشم. کار آسانی داریم و نیاز نیست به بازیکنان انگیزه بدهم.

رابطه با مارسلینو
من و مارسلینو همدیگر را خوب نمی شناسیم اما در طول زمان دوستی ایجاد کرده ایم و از آن لذت می بریم. او جزئیات را به خوبی کنترل می کند. تیم های او بسیار سازمان یافته هستند و از اول تا آخر مسابقه خیلی خوب بازی می کنند. تیم او را مقابل اتلتیکومادرید دیدیم. آنها هیچوقت تسلیم نشدند.
برنامه برای پیروزی
یک سیستم بی نقص وجود ندارد. نمی توانید همیشه با ضدحمله یا با مالکیت توپ برنده شوید. می توانید با ضربات شروع مجدد هم ببرید. اگر یک روز دفاعی بازی کنیم به این معنی نیست که تیمی دفاعی هستیم. در گل سوم مقابل بارسلونا 6 بازیکن داشتیم نه یکی.
مندی
مندی همیشه مطمئن بازی می کند. گاهی اوقات دست به ریسک می زند و این هنگام بازی سازی از عقب به ما کمک می کند. او در تک به تک ها بسیار قدرتمند است. عملکردش خوب است و در بازی مقابل بارسلونا یکی از بهترین ها بود.
وینیسیوس
وینیسیوس فضا برای بازی خواهد داشت. دوست داریم در کنار بنزما باشد و به او کمک کند. او هنوز به کیفیت مد نظر ما نرسیده است اما از بازی اش لذت می برد و بدون توپ هم سرعت زیادی دارد.
بنزما
بنزما تغییر نکرده و تواضع خودش را حفظ کرده است. دیدگاه مردم به او تغییر کرده است. حالا او را بیشتر رهبر تیم می دانند. به نظرم نگاه ها به او نسبت به 6 سال پیش تفاوت زیادی کرده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.