جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

منچسترسیتی 1 - چلسی 0؛صورت یخی سیتیزن‌ها، پرونده‌ی قهرمانی را مخدوش کرد

منچسترسیتی 1 - چلسی 0؛صورت یخی سیتیزن‌ها، پرونده‌ی قهرمانی را مخدوش کرد

منچسترسیتی موفق شد با تک گل کوین دی بروین چلسی را شکست دهد.

به گزارش ایران ورزشی، منچسترسیتی صدرنشین امروز در حساس ترین بازی هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس میزبان تیم رده دومی چلسی بود که در پایان این دیدار با نتیجه 1-0 به سود تیم میزبان خاتمه یافت.

در دقیقه 4 اشتباه عجیب کپا آریسابلاگا می توانست برای چلسی دردسرساز شود اما دفع توپ بد این دروازه بان به مدافع آبی ها برخورد کرد و به کرنر رفت.

در دقیقه 10 چلسی می توانست روی یک ضد حمله به گل اول دست پیدا کند اما پاس بد روملو لوکاکو در لحظه آخر باعث شد این فرصت خوب از دست برود.

در دقیقه 39 باز هم این منچسترسیتی بود که می‌توانست گل برتری را به ثمر برساند اما جک گریلیش در مصافی تک به تک یک موقعیت فوق العاده را از دست داد.

در در آغاز نیمه دوم چلسی می توانست طی دو مرحله دروازه منچستر سیتی را باز کند. ابتدا ضربه روملو لوکاکو در مصافی تک به تک توسط ادرسون مهار شد و توپ ریباند نیز با ضربه بی دقت حکیم زیاش به بیرون رفت.

در دقیقه 63 منچسترسیتی به یک ضربه ایستگاهی دست یافت. کوین دی بروین پشت توپ ایستاد اما ضربه زیبای این ستاره بلژیکی با واکنش فوق‌العاده کپا به کرنر فرستاده شد.

در دقیقه 68 این بار رحیم استرلینگ بود که می‌توانست دروازه چلسی را باز کند اما ضربه این بازیکن با فاصله ای بسیار کم از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.

در دقیقه 70 بالاخره قفل دروازه چلسی شکسته شد و منچسترسیتی توانست گل برتری را به ثمر برساند. حرکت انفرادی و فوق العاده کوین دی بروین با ضربه دقیق این بازیکن همراه شد و توپ به گوشه دروازه چلسی رفت تا نتیجه 1-0 شود.

در دقیقه 84 منچسترسیتی می توانست گل دوم خود را هم توسط فیل فودن به ثمر برساند تا به نوعی خیال آنها از پیروزی راحت شود اما ضربه ستاره انگلیسی با اختلاف نسبتاً کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

در ادامه بازی چلسی نتوانست کار خاصی انجام دهد و نهایتاً این دیدار حساس با همان یک گل به سود شاگردان پپ گواردیولا خاتمه یافت تا آنها یک گام دیگر خود را به قهرمانی زود هنگام لیگ برتر نزدیک‌تر کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.