سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱

کلن 0 - بایرن مونیخ 4؛ مونیخی ها تخته گاز به سمت قهرمانی بعدی

کلن 0 - بایرن مونیخ 4؛ مونیخی ها تخته گاز به سمت قهرمانی بعدی

شاگردان یولیان ناگلزمان، کلن را در خانه در هم کوبیدند.

ایران ورزشی - در چارچوب هفته نوزدهم بوندسلیگا، کلن در راین انرژی میزبان بایرن مونیخ  بود که در نهایت با نتیجه سنگین 4 بر 0 بازی را واگذار کرد. با اینکه یولیان ناگلزمان بسیاری از بازیکنان خود را در اختیار نداشت، اما بایرن نمایش خوبی را از خود به اجرا گذاشت. بازگشت مانوئل نویر، کورنتین تولیسو و لروی سانه تاثیر به سزایی در کیفیت ترکیب باواریایی ها ایجاد کرد. از درخشش زوج مولردوفسکی نیز نمی توان گذاشت. روبرت لواندوفسکی با هتریک در این بازی تعداد گل هایش در بوندسلیگا را به عدد 300 رساند و توماس مولر نیز با دادن 2 پاس، تعداد پاس گل هایش را در این فصل از بوندسلیگا به عدد 16 رساند. در طرف دیگر، کلن بر خلاف انتظارات و فرمش در هفته های اخیر بازی ضعیفی را از خود به نمایش گذاشت. هر چند که چندین موقعیت خطرناک روی دروازه مانوئل نویر ایجاد کردند و شاید اگر کمی خوش شانس تر بودند به گل می رسیدند اما در نهایت مانوئل نویر در شب رسیدن به رکورد 300 بازی برای بایرن مونیخ، یک کلین شیت دیگر ثبت کرد. در نهایت بایرن مونیخ نیز با این برد فاصله 6 امتیازی خود با بروسیا دورتموند را حفظ کرد و نگذاشت زنبور ها از این بیشتر به صدر جدول نزدیک شوند.

کلن 0-1 بایرن مونیخ؛ روبرت لواندوفسکی (9): در یک ضد حمله سریع، روبرت لواندوفسکی با استفاده از پاس گل توماس مولر، با یک بغل پا بایرن مونیخ را 1 بر 0 از کلن پیش می اندازد.

کلن 0-2 بایرن مونیخ؛ کورنتین تولیسو (25): باز هم در یک ضد حمله دیگر، مارسل زابیتسر پاس خوبی برای کورنتین تولیسو نزدیک به محوطه جریمه ارسال می کند و او با یک و دو با توماس مولر، با ضربه ای زیبا گل دوم بایرن مونیخ را به ثمر می رساند.

کلن 0-3 بایرن مونیخ؛ روبرت لواندوفسکی (62): لروی سانه پس از ورودش به زمین، تنها 1 دقیقه لازم داشت تا تاثیر خود را بر بازی بگذارد. روبرت لواندوفسکی با استفاده از پاس لروی سانه به پشت مدافعین، گل سوم بایرن مونیخ را به ثمر می رساند.

کلن 0-4 بایرن مونیخ؛ روبرت لواندوفسکی (74): لروی سانه با حرکات و خلاقیت خود، خط دفاعی کلن را بهم ریخته و برای لواندوفسکی فضا ایجاد می کند. او با پاسی لواندوفسکی را در موقعیت گل قرار داده تا قاتل لهستانی گل چهارم بایرن مونیخ را به ثمر برساند و خود نیز هتریک کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.