چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

جذب مهاجم برای پرسپولیس از نان شب هم واجب‌تر است

باوی: یحیی متخصص قهرمانی در جام حذفی است

باوی: یحیی متخصص قهرمانی در جام حذفی است
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو خبرنگار

کریم باوی مهاجم اسبق پرسپولیس و تیم ملی شرایط سرخپوشان پس از مصدومیت عیسی آل‌کثیر را سخت‌ و پیچیده‌ تعبیر می‌‎کند. او معتقد است شخصیت بالای سرخپوشان در مسیر قهرمانی، این اجازه را می‌دهد که باز هم نسبت به موفقیت پرسپولیس نگاه خوشبینانه‌ای داشته باشد.

ایران ورزشی - کریم باوی مهاجم اسبق پرسپولیس و تیم ملی شرایط سرخپوشان پس از مصدومیت عیسی آل‌کثیر را سخت‌ و پیچیده‌ تعبیر می‌‎کند. او معتقد است شخصیت بالای سرخپوشان در مسیر قهرمانی، این اجازه را می‌دهد که باز هم نسبت به موفقیت پرسپولیس نگاه خوشبینانه‌ای داشته باشد.

در روزهایی که پرسپولیس با کمبود مهاجم مواجه بود، عیسی هم فصل را از دست داد. در این مورد چه نظری دارید؟
متأسفانه تمام بدشانسی‌ها در این فصل گریبانگیر پرسپولیس شده است. شرایط پیچیده‌ای پیش آمده و به نظرم گل‌محمدی باید یک مهاجم خوب خارجی به خدمت بگیرد.
شاید شرایط مالی پرسپولیس اجازه خرید بازیکن جدید به باشگاه ندهد.
درست است که باشگاه پرسپولیس اخیراً درگیر تغییر مدیریت و بعضی مسائل دیگر است اما همه دیدند و شاهد بودند که پرسپولیس در بیشتر بازی‌هایش موقعیت زیاد می‌سازد اما نمی‌تواند آنها را تبدیل به گل کند. در واقع با مشکل گلزنی مواجه است. به همین دلیل گرفتن مهاجم خوب خارجی مانند کی‌رو‌ش استنلی یا چند مهاجم دیگر برای پرسپولیس از نان شب واجب‌تر است.
در پست‌های دیگر مشکل کمبود بازیکن وجود ندارد؟
شاید مشکلاتی باشد اما خیلی زیاد نیست یا حداقل عیان نشده است.
در رابطه با حضور مدیرعامل جدید پرسپولیس چه نظری دارید؟
از مدیر‌عامل جدید شناخت زیادی ندارم. با این حال، درویش با علم به مشکلات پرسپولیس، این مسئولیت سنگین را قبول کرده است. مدیرعامل قبلی در زمینه جذب سرمایه موفق بود. مدیرعامل جدید هم باید بتواند به باشگاه پول تزریق کند.
بازی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن در جام حذفی را چطور می‌بینید؟
به دلیل ارتفاع ورزشگاه فولادشهر از سطح دریا، شرایط بازی برای هر تیمی سخت و دشوار می‌شود. تیم مهدی تارتار هم نشان داده به لحاظ ساختار دفاعی شرایط خوبی دارد. من تیم ذوب‌آهن را در مجموع تیم خطرناکی می‌بینم اما از سوی دیگر معتقدم یحیی، حریفش را خیلی خوب می‌شناسد و با سابقه قهرمانی جام حذفی، نشان داده که تبحر خوبی در کسب این جام دارد. یحیی در لیگ و سوپر‌جام پرسپولیس را به قهرمانی رسانده و با این تیم به فینال آسیا رفته است. بنا‌براین منتظرم پرسپولیس را به قهرمانی حذفی برساند چون در کسب این عنوان، تبحر و تجربه خوبی دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.