چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

یک جابه‌جایی قابل پیش‌بینی

تو می‌مانی و فصلی ســـرد!

تو می‌مانی و فصلی ســـرد!
میعاد نیک
میعاد نیک خبرنگار

ایران ورزشی - سیدمجید صدری همان‌گونه که انتظارش می‌رفت، نتوانست اعتماد وزیر ورزش و جوانان را با وجود حمایت‌های گسترده کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس جلب کند و ناگزیر مجبور به ترک اتاق مدیریت باشگاه سرخ‌پوش شد تا سکان هدایت کشتی جامانده از اقیانوس لیگ قهرمانان آسیا به رضا درویش، از معتمدین سیدحمید سجادی برسد. این انتصاب پیش از هر چیزی بیانگر آن است که نظر تیم پیشین هیأت مدیره باشگاه و رختکن قرمزها برای سران تصمیم‌گیرنده چندان اهمیتی نداشته و صرفاً میزان استحکام روابط برای تقسیم پُست‌ها اهمیت دارد، نه میزان کارآیی.
انتصاب رضا درویش  به این پست خطیر در شرایطی رخ داد که صابون تمام انتقادات به تن صدری خورده بود و او عملاً نقش ضربه‌گیر را برای مدیرعامل پیشین باشگاه سایپا ایفا کرد.
درویش که بیش از یک ماه قبل هم از اصلی‌ترین نامزدهای تصدی کرسی مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس بود، منتظر ایستاد تا تمام هجمه‌ها به تیم صدری برخورد کند و سپس در نقش سرداری فاتح به ساختمان محله شیخ بهایی برسد.
با این حال اکنون او مانده و فصلی سردتر از همیشه؛ چرا که نه دیگر خبری از لیگ قهرمانان آسیاست و نه برتری بلامنازع سرخ‌ها در لیگ داخلی. درویش در ابتدای راه با بحران‌هایی مواجه شده که مسیر موفقیتش را پرسنگلاخ خواهند
کرد.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.