دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

جانشین از جمع گرگ‌ها می آید

صبر سران بارسا در مورد دمبله تمام شد؛ پیشنهادمان را پس می گیریم، دیگر برای بارسا بازی نمی کنی!

صبر سران بارسا در مورد دمبله تمام شد؛ پیشنهادمان را پس می گیریم، دیگر برای بارسا بازی نمی کنی!

آبی و اناری ها پیشنهاد تمدید قرارداد خود را پس گرفته اند و دیگر به عثمان دمبله بازی نخواهند داد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از رادیو کاتالونیا، قرارداد عثمان دمبله، وینگر فرانسوی بارسلونا در پایان فصل به پایان می رسد و چندین مرحله مذاکره برای تمدید قرارداد این بازیکن بدون موفقیت به پایان رسیده بود. سران بارسا به تازگی پیشنهاد جدیدی به این بازیکن ارائه داده بودند و منتظر پاسخ این بازیکن بودند اما به نظر می رسد صبر مدیران بارسا در مورد این بازیکن به پایان رسیده و قید دمبله را زده اند.

بنا به ادعای جرارد رومرو، مدیران بارسا به دمبله اطلاع داده اند که آخرین پیشنهادشان برای تمدید قرارداد این بازیکن دیگر اعتباری ندارد و دمبله تا پایان مدت قراردادش دیگر برای بارسلونا بازی نخواهد کرد و تا آخر فصل سکونشین خواهد شد.

گفته می شود دمبله درخواست قراردادی 5 ساله با دستمزدی مجموعا 200 میلیون یورو کرده بوده است. ضمن این که سران بارسلونا باید 20 میلیون یورو به مدیر برنامه های این بازیکن می پرداختند و 20 میلیون یوروی دیگر هم خرج بندهای جانبی و پاداش های دمبله می شده است که با توجه به شرایط اقتصادی فعلی آبی و اناری ها پرداخت این مبلغ در توان بارسلونا نیست.

با این شرایط باید منتظر ماند و دید دمبله چه تصمیمی می گیرد و آیا در همین پنجره زمستانی از بارسا جدا می شود یا تا پایان فصل سکونشینی را تحمل می کند و سپس به طور رایگان جدا می شود. از پاری سن ژرمن به عنوان یکی از تیم های خواهان دمبله یاد می شود.
احتمال تمدید قرارداد عثمان دمبله با بارسلونا بسیار کم است و همه شواهد حاکی از این هستند که وینگر 24 ساله فرانسوی در حال گذراندن ماه های پایانی حضورش در نیوکمپ است. بارسلونا از همین حالا به دنبال جذب جانشین عثمان دمبله افتاده و یک گزینه نام آشنا مدنظر دارد: آداما ترائوره، وینگر اسپانیایی و 25 ساله وولورهمپتون. ترائوره از محصولات آکادمی لاماسیا به حساب می آید، سابقه بازی برای بارسلونا را در کارنامه دارد و باشگاه از شرایط جذب وی باخبر است. بلوگرانا طی هفته های گذشته با ژرژ مندس، مدیر برنامه های ترائوره در ارتباط بوده و به نظر می رسد که هزینه این انتقال برای بارسلونا حدود 20 میلیون یورو آب می خورد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.