سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

پیولی: سرنوشت میلان در دست خودش است؛ به دنبال بازیکن لیست پر کن نیستیم

پیولی: سرنوشت میلان در دست خودش است؛ به دنبال بازیکن لیست پر کن نیستیم

استفانو پیولی معتقد است با وجود مصدومیت نسبتا جدی فیکایو توموری، باشگاه میلان لزوما نیازی به خرید مدافع در ژانویه ندارد.

ایران ورزشی * در چارچوب هفته بیست و دوم سری آ ایتالیا، دوشنبه شب ساعت 21:00 به وقت تهران، تیم‌های میلان و اسپتزیا در استادیوم سن سیرو مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند. به گزارش فوتبال ایتالیا، استفانو پیولی سرمربی میلان درباره شرایط تیمش گفت:

باید مقابل اسپتزیا مثل یک تیم بازی کنیم چون اسپتزیا تیمی است که اخیرا در خانه ناپولی و جنوا کلین‌شیت کرده و بنابراین به ایده‌هایی مشخص نیاز داریم. تیم ما همیشه نشان داده باهوش و مسئول است. رویکرد ما در بازی کوپا ایتالیا مقابل جنوا خوب نبود. ما می‌دانیم که در بازی فردا، یک شروع قوی و تند و تیز چه قدر می‌تواند حائز اهمیت باشد. به خودمان باور داریم و سرنوشت، در دست خودمان است. ما باید به توانایی‌هایمان باور داشته باشیم و در هر مسابقه مثل یک قهرمان باشیم. باید فوتبال خودمان را بازی کنیم و اگر همین طور باشیم، اسپتزیا را شکست می‌دهیم. در تلاش هستیم وضعیت خط دفاعی‌مان را بهتر کنیم.
فیکایو توموری به علت جراحی آرتروسکوپی مینیسک زانو، حداقل یک ماه دور از میادین خواهد بود و این در حالی است که فصل برای سیمون کیائر به علت پارگی رباط صلیبی به پایان رسیده است. پیولی درباره وضعیت نقل و انتقالاتی روسونری در بازار ژانویه گفت:

نمی‌خواهیم بازیکنی را به تیم اضافه کنیم که صرفا جایی را در لیست پر کند بلکه می‌خواهیم بازیکنی پیدا کنیم که بتواند سطح ترکیب را ارتقا دهد. پیر کالولو و متئو گابیا پیش‌تر خودشان را ثابت کرده‌اند و می‌توانند برای بازی‌های مهم آماده باشند. اگر فرصتی در بازار وجود داشته باشد، خوب است و از آن استفاده می‌کنیم اما در غیر این‌صورت، باید در سه-چهار بازی که توموری را در اختیار نداریم، با مهره‌های موجود سر کنیم. توموری می‌خواهد خیلی سریع برگردد؛ اگر به خودش بود، می‌خواست همین فردا بازی کند. ساندرو تونالی محروم است. کیائر، رومانیولی، توموری و پلگری هم مصدوم هستند. اگرچه کالابریا و کاستیخو تست کرونای منفی دارند و بهبود یافته‌اند. دست‌پاچگی ربیچ برابر جنوا؟ او مشکلات مصدومیت زیادی داشته و باید در قبالش صبور باشیم به خصوص که ویژگی‌های بازی آنته برپایه سرعت و قدرت بدنی است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.