دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

خطیبی: به خاطر داوری سه بار به فدراسیون نامه زدیم

خطیبی: به خاطر داوری سه بار به فدراسیون نامه زدیم

رسول خطیبی می گوید اگر تیمی در جام حذفی اشتباه کند جای جبران ندارد

به گزارش ایران ورزشی، رسول خطیبی در نشست خبری پیش از دیدار جام حذفی برابر سپاهان اصفهان گفت:

در مدت حضور تیم سپاهان در اراک باشگاه سعی کرد نیازها و امکانات مورد نیاز این تیم را فراهم کند، همه بازیکنان و مربیان این تیم از دوستان ما هستند،امیدوارم میزبان خوبی برای این تیم باشیم.
خطیبی تصریح کرد:

بازی قبلی با سپاهان شرایط بدی نداشتیم، امیدوارم جام حذفی بازی خوبی باشد. جام حذفی با لیگ برتر متفاوت است و هر کسی اشتباه کند جای جبران ندارد و بازیکنان ما شرایط را می دانند.

سرمربی تیم آلومینیوم اراک افزود:

تیم سپاهان تیم خوبی است، چندین دوره قهرمان جام حذفی بوده و این به ما کمک می‌کند که بتوانیم که فردا چکار کنیم. مواردی هست که باید به بازیکنان گوشزد کنیم. بازی زیبایی خواهد بود و آمادگی داریم بازی زیبایی را به نمایش بگذاریم.
خطیبی در خصوص اینکه نظرش در مورد داوری چیست چون سه روز قبل به قضاوت سید علی اعتراض کرده‌اند گفت:

قبل از بازی درست نیست در خصوص داوری صحبت کرد، در بازی قبلی باشگاه سومین نامه را به فدراسیون زد و امیدوارم تاثیر داشته باشد. امیدوارم فردا تیم داوری مشکلی نداشته باشد.
سرمربی آلومینیوم اراک در خصوص فشردگی مسابقات و تاثیر آن روی تیم‌ها گفت:

بازی ها فشرده است و از لحاظ فنی نمی‌شود گفت که تاثیر ندارد.ما فقط یک جلسه ریکاوری کردیم و نمی‌شد مباحث فنی را در زمین پیاده  کنیم. تمرکز بالا و آمادگی ذهنی می تواند به بازی فردای ما کمک کند.بعد از بازی با پدیده در مورد نیم فصل، اهداف باشگاه صحبت می‌کنم اما تا این لحظه به اهداف لیگ دست پیدا کردیم. آلومینیوم یک شخصیت پیدا کرده که برای اهالی فوتبال قابل احترام است و من خوشحالم.هیات مدیره باید کمک کند در نیم فصل دوم هم به اهداف دست پیدا کنیم.
سرمربی آلومینیوم اراک افزود:

ما می‌خواهیم آسیایی شویم و باید زیرساخت ها درست شود. دوست دارم تیمم در صدر جدول باشد اما در درجه اول باید ساختار باشگاه را درست کنم. سالن ما ده ها ایراد دارد، ناظر ها وارد ورودی استادیوم اراک شوند ما را رد می‌کنند. ابتدا باید با پیگیری زیرساخت ها را درست کرد. پیشنهاد دادم با بودجه خودم یک کمپ بزنند که کمتر مربی این کار را انجام می‌دهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.