چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

هر کجا می رویم، هواداران از من می خواهند ام باپه را جذب کنیم!

فلورنتینو پرز: مسیر جدیدی پیدا کرده ایم؛ مودریچ برای فتح دوباره توپ طلا اینجاست

فلورنتینو پرز: مسیر جدیدی پیدا کرده ایم؛ مودریچ برای فتح دوباره توپ طلا اینجاست

شایعات انتقال کیلیان ام باپه به رئال مادرید همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکـا، فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید که فصل گذشته را بدون جام به پایان رسانده بودند، در پایان این دیدار گفت:

این قهرمانی معنی زیادی دارد. چیزهایی را تغییر دادیم و حالا در مقطعی تازه با سرمربی ای که ما را خیلی خوب می شناسد، هستیم. در خط دفاعی هم تغییراتی داشتیم و تاکنون خیلی خوب نتیجه گرفته ایم. خوشحال و خوشبین هستیم و مسیر جدیدی پیدا کرده ایم. همیشه می خواهیم که تمامی عناوین را فتح کنیم. این را از سنین جوانی به ما یاد داده اند. سال گذشته 60ـمین سال عضویت من در رئال مادرید بود و ما اینطور بار آمده ایم. من در راستای مسیری کار می کنم که سانتیاگو برنابئوی فقید برای ما تعیین کرده است. امروز خوشحالیم. دنیا پر از مادریدیستاهاست. بدون شک ما پر طرفدار ترین باشگاه دنیا هستیم. هواداران ما در دنیا بهترین هستند.
مودریچ؟ او دارنده توپ طلاست. او اینجاست تا دوباره فاتح توپ طلا شود. از اینکه دیدم هواداران ایستاده مارسلو را تشویق کردند، خوشحال شدم. برای او خیلی خوشحالم، شایستگی این را داشت. مارسلو اسطوره رئال مادرید است. او از 18 سالگی به اینجا آمده و به یک بازیکن درجه یک تبدیل شده است.
من هرگز در خصوص مسائل داوری صحبت نمی کنم. اگر او سوت زده است، پس حتماً پنالتی است. کورتوا بهترین دروازه بان دنیاست.
پرز در پاسخ به سوالی راجع به کیلیان ام باپه گفت:

همه جا از من در مورد ام باپه سوال می کنند و از من می خواهند او را به خدمت بگیرم، اما من چه جوابی می دهم؟ هیچی. به آنها چیزی نمی گویم. او بازیکن رئال مادرید نیست و من چیزی نخواهم گفت. ما الان روی تداوم مجدد روند پیروزی ها متمرکز هستیم، عادتی که از گذشته داشته ایم.
لوکا مودریچ شگفت انگیز است، او هنوز هم در پست خود بهترین دنیا محسوب می شود. هر جا که می رویم ایستاده او را تشویق می کنند! از او راضی هستیم و شایسته همه چیز است. همه جا او را دوست دارند چون بهترین است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.