یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

مسعود اقبالی: استقلال از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ است

مسعود اقبالی: استقلال از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ است

مسعود اقبالی کارشناس فوتبال درباره تیم استقلال صحبت هایی را مطرح کرد.

به گزارش ایران ورزشی، مسعود اقبالی در مورد قهرمانی استقلال در نیم فصل لیگ برتر و شرایط فنی این تیم به فارس گفت:

تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید پارامترهایی را داشته باشد، از مدیریت گرفته تا نیروی انسانی و تشکیلات منسجم و نبود مشکلات مالی، البته باید تنش‌هایی که تیم در جریان مسابقات به آن دچار می‌شود هم کنترل شود. در این شرایط و با هدف قهرمانی می‌توان تیم را برای رسیدن به قهرمانی هدایت کرد.
اقبالی افزود:

استقلال چند بازیکن را از دست داد اما بازیکنان جوان و مستعدی را جذب کرد که این نفرات رفته رفته در تیم شکل گرفتند و به هماهنگی و انسجام رسیدند. در نهایت هم استقلال بدون باخت قهرمان نیم فصل شد. این تیم در کار دفاعی نیز بهترین تیم لیگ بود و خط دفاعی مستحکمی داشت. با توجه به مشکلاتی که در خط حمله وجود داشت 2 بازیکن خارجی جذب شدند که ابتدا هماهنگی لازم را با تیم نداشتند اما به مرور آنها بهتر شدند به طوری‌که یامگا 7 گل اکنون برای استقلال زده است.

کارشناس فوتبال کشورمان با اشاره به شرایط مربیگری فرهاد مجیدی گفت:

او مورد علاقه بازیکنان است و شرایط خوبی در تیم استقلال حکمفرماست. مجیدی مربی جوانی است و حالا حالاها برای کار کردن فرصت دارد. با توجه به شرایطی که گفتم استقلال می‌تواند در نیم فصل دوم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی باشد. هر چند حذف از لیگ قهرمانان آسیا تاثیر روانی بدی بر روی تیم گذاشت اما اکنون این تیم در لیگ برتر شرایط مناسبی دارد. پرسپولیس، سپاهان و حتی آلومینیوم اراک رقبای سر سختی برای استقلال محسوب می‌شوند. با این حال استقلال به دلیل اینکه یک تیم است شرایط مناسب تری دارد. شاید ستاره‌ها بتوانند شما را در یک بازی پیروز کنند اما برای رسیدن به قهرمانی باید یک تیم منسجم و یکدست داشت.
مربی اسبق استقلال در مورد بازی با پیکان در جام حذفی و با توجه به برد 3 گله استقلال مقابل این تیم در لیگ برتر گفت:

اینکه استقلال در لیگ برتر با سه گل حریفش را شکست داده باعث برتری روانی بازیکنان این تیم نسبت به پیکان خواهد بود و باعث اعتماد به نفس بیشتر بازیکنان استقلال می‌شود اما پیکان هم قطعا نسبت به لیگ برتر با انسجام تمرکز بهتری مقابل استقلال در جام حذفی بازی خواهد کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.