چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

استراماچونی برای استقلال هم سعید را می‌خواست

عزت‌اللهی-الغرافه هر وقت پول به حساب وایله بنشیند

عزت‌اللهی-الغرافه هر وقت پول به حساب وایله بنشیند
نیکادل اسدی
نیکادل اسدی خبرنگار

بعد از یک و نیم فصل بازی در لیگ دانمارک و ترکیب وایله، سعید عزت‌اللهی تصمیم گرفته تا با انتقالی قرضی راهی لیگ ستارگان قطر شود و پیراهن الغرافه را بر تن کند.

ایران ورزشی -  بعد از یک و نیم فصل بازی در لیگ دانمارک و ترکیب وایله، سعید عزت‌اللهی تصمیم گرفته تا با انتقالی قرضی راهی لیگ ستارگان قطر شود و پیراهن الغرافه را بر تن کند. عزت‌اللهی که فصل قبل در ترکیب تیم منتخب لیگ دانمارک قرار گرفت و نیم‌فصل امسال نیز این اتفاق برایش تکرار شد، روی هم 48 بار در ترکیب وایله قرار گرفت. او 42 بازی در لیگ دانمارک انجام داد و 5 گل زد و 6 بار نیز در جام حذفی به میدان رفت و یک گل هم در این مسابقات به ثمر رساند. یعنی روی هم 48 بازی و 6 گل زده. به ازای هر 7 بازی یک گل که آمار مناسبی برای یک هافبک دفاعی محسوب می‌شود. البته عزت‌اللهی در دیدارهای اخیر وایله در پست مدافع میانی نیز به میدان رفت و حتی به بازوبند کاپیتانی این تیم هم رسید.
شماره 6 تیم ملی ایران یک و نیم فصل دیگر با وایله قرارداد داشت که پیشنهاد الغرافه به دستش رسید. پیشنهادی جذاب برای انتقالی قرضی و حدوداً 5 ماهه. پس سعید چمدان‌هایش را بست و توافق‌ها را به دو باشگاه قطری و دانمارکی سپرد تا دوران جدیدی از فوتبال خود را سپری کند. او سال‌ها در لیگ روسیه و باشگاه‌هایی نظیر روستوف، آنژی و آمکار پرم حضور داشت و حالا پس از بازی برای وایله می‌تواند پیراهن الغرافه را بپوشد و شاگرد یک مربی ایتالیایی شود.
آندره‌آ استراماچونی که نزدیک به نیم‌فصل روی نیمکت استقلال حضور داشت و با این تیم نتایج درخشانی هم گرفت، مربیگری الغرافه را بر عهده دارد. مربی ایتالیایی در الغرافه توانسته انقلابی به راه بیندازد و این تیم را تا رتبه سوم جدول بالا بکشد. الغرافه اکنون از 14 بازی 23 امتیاز به دست آورده و بعد از الدحیل و السد در رده سوم قرار گرفته است. با تقویت تیم در نیم‌فصل، استراماچونی و مدیران الغرافه امیدوارند بتوانند همین روند را حفظ کنند و سهمیه آسیا را به دست بیاورند.
در مورد عزت‌اللهی و الغرافه، همه چیز تمام شده و طرفین فقط منتظرند تا مبلغ انتقال قرضی در حساب باشگاه وایله بنشیند. این اتفاق رخ بدهد، سعید به قطر می‌آید و تمریناتش را با الغرافه آغاز می‌کند. استراماچونی در مقطعی که سرمربی استقلال بود، روی حضور عزت‌اللهی در این تیم تأکید داشت اما در آن مقطع چنین اتفاقی نیفتاد و هافبک 25 ساله تیم ملی ترجیح داد در فوتبال اروپا بماند و به فعالیتش در قاره سبز ادامه بدهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.