دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

عبدی: استارت قهرمانی در جام‌حذفی را مقابل ذوب‌آهن می‌زنیم

در زمین می‌جنگیم و حق‌مان را می‌گیریم نه با حکم انضباطی!

در زمین می‌جنگیم و حق‌مان را می‌گیریم نه با حکم انضباطی!
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو خبرنگار

مهدی عبدی از جمله بازیکنان خوشبین پرسپولیس است که فکر می‌کند رسیدن به قهرمانی ششم نزدیک است. او نه تنها در مورد لیگ بلکه در خصوص جام حذفی نیز نظرات جالبی دارد و معتقد است پرسپولیس در هر دو جام، مهم‌ترین مدعی کسب عنوان قهرمانی به شمار می‌رود. به فاصله کوتاه تا بازی با ذوب‌آهن، با مهاجم جوان پرسپولیس به گفت‌وگو پرداختیم که می‌خوانید:

ایران ورزشی - مهدی عبدی از جمله بازیکنان خوشبین پرسپولیس است که فکر می‌کند رسیدن به قهرمانی ششم نزدیک است. او نه تنها در مورد لیگ بلکه در خصوص جام حذفی نیز نظرات جالبی دارد و معتقد است پرسپولیس در هر دو جام، مهم‌ترین مدعی کسب عنوان قهرمانی به شمار می‌رود. به فاصله کوتاه تا بازی با ذوب‌آهن، با مهاجم جوان پرسپولیس به گفت‌وگو پرداختیم که می‌خوانید:

از بازی با فجرسپاسی شروع کنیم. در آن دیدار، دو ضربه خوب را به سمت دروازه زدی اما گل نشد.
فکر می‌کنم آن روز خیلی خوب بازی کردم و چند ضربه خطرناک هم داشتم اما نمی‌دانم چه بگویم؛ انگار قرار نیست بدشانسی دست از سر من بردارد چون اگر دقت کرده باشید، شوت‌ها را طوری زدم که دروازه‌بان حریف هم نمی‌توانست آن را مهار کند اما فقط بدشانسی مانع از آن بود که به گل برسم. با وجود این قرار نیست همه چیز، همیشه به یک شکل تکرار شود. حتماً روز من هم می‌رسد. در این بازی خیلی دویدم و تلاش کردم، به شکلی که کادر فنی هم از عملکردم رضایت داشتند.
فاصله‌تان با صدر جدول به سه امتیاز رسیده است. به نظرت این فاصله تا پایان فصل قابل جبران است؟
همان‌طور که گفتید، شرایط به شکلی پیش می‌رود که با نتیجه یک بازی، همه چیز تغییر می‌کند. به همین دلیل اصلاً نگران فاصله سه امتیازی نیستیم. به عقیده من، خیلی راحت می‌توانیم آن را جبران کنیم زیرا هنوز 15 بازی دیگر باقی‌ مانده و ما هم مدعی اول قهرمانی هستیم. فاصله بیشتر از این هم، توسط تیم ما جبران شده است.
هواداران پرسپولیس می‌گویند احکام انضباطی باعث ایجاد این فاصله شده!
در مورد حکم کمیته انضباطی هم باید بگویم ما منتظر چنین مسائلی نیستیم چون یاد گرفته‌ایم در زمین بازی بجنگیم و حق‌مان را بگیریم. موضوعی که در چند سال گذشته هم آن را ثابت کرده‌ایم و خدا را شکر به آنچه می‌خواستیم هم رسیده‌ایم. این مبارزه در نیم فصل دوم نیز ادامه دارد.
گفته می‌شود نام عیسی آل‌کثیر به خاطر مصدومیت از لیست پرسپولیس خارج می‌شود. چه نظری در این خصوص داری؟
در فوتبال حرفه‌ای، خطرات زیادی وجود دارد و اتفاقی که برای عیسی رخ داد، ممکن است برای هر بازیکن دیگری رقم بخورد. من مطمئنم شرایط هر طور که پیش برود، عیسی با اعتماد به نفس بالا و وضعیت فنی و بدنی بهتر به میادین بازمی‌گردد.
اما اگر به هر دلیلی باشگاه تصمیم به جذب مهاجم جدیدی بگیرد، ممکن است جای تو در ترکیب اصلی تنگ شود!
فقط مربیان تیم می‌توانند در این مورد تصمیم بگیرند. اگر بازیکن جدیدی جذب شود، حتماً در کنار هم برای بهتر شدن شرایط پرسپولیس تلاش خواهیم کرد. از سوی دیگر، مطمئناً هر چه شرایط رقابتی بیشتر شود، حتماً کیفیت من و در مجموع تیم‌مان بالا می‌رود.
در رابطه با بازی مقابل ذوب‌آهن در جام حذفی چه صحبتی داری؟
یحیی گل‌محمدی در سال‌های گذشته، قهرمانی در جام حذفی را تجربه کرده و در این جام، تبحر خاصی دارد. به همین دلیل، با تمام قدرت به مصاف ذوب‌آهن می‌رویم تا از سد این تیم بگذریم. ان‌شاءالله استارت قهرمانی‌مان در جام حذفی را از همین بازی مقابل ذوب‌‎آهن بزنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.