دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

گاسپرینی: لیاقت آتالانتا بیشتر از یک تساوی بود؛ مدعی قهرمانی سری آ نیستیم

گاسپرینی: لیاقت آتالانتا بیشتر از یک تساوی بود؛ مدعی قهرمانی سری آ نیستیم

جانپیرو گاسپرینی می گوید تیم او برای کسب جایگاه لیگ قهرمانان تلاش می کند و شانسی برای قهرمانی ندارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از DAZN، شب گذشته اینتر و آتالانتا در مسابقات سری آ ایتالیا مقابل هم صف آرایی کردند که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید. با این وجود جانپیرو گاسپرینی، سرمربی آتالانتا معتقد است لیاقت تیمش بیشتر از تساوی مقابل تیم سیمونه اینزاگی بوده است. او در این باره به DAZN گفت:

خیلی خوب بازی کردیم. با توجه به کیفیت اینتر بازی سختی داشتیم اما توانستیم هم سطح با آنها بازی کنیم. فکر می کنم حتی اندکی بهتر از آنها بودیم چرا که اینتر کاملا عقب نشسته بود و منتظر اشتباه ما بود. آنها دو مهاجم تازه نفس داشتند. در مجموع معتقدم لیاقت ما بیشتر از یک تساوی بود.
گاسپرینی در مورد کم بازی کردن موریل گفت:

این ماجرای موریل دارد آزاردهنده می شود. او امروز بازی خوبی داشت و تنها 5 دقیقه از مسابقه باقی مانده بود که او را تعویض کردم. 

او در مورد این که انتظار می رفت تقابل گاسپرینی و اینزاگی پر گل باشد، افزود:

همیشه مسابقات جذابی بین ما برگزار شده است اما به شکل عجیبی این بازی بدون گل بود. با این حال یک تساوی با کیفیت دیدیم. نگذاشتیم اینتر بازی همیشگی اش را انجام دهد. این نتیجه خوبی برای ما بود زیرا اینتر می خواست روی بازی مسلط باشد و اجازه این کار را به آنها ندادیم. در مجموع شاهد بازی خوبی بودیم.
سرمربی آتالانتا در مورد احتمال قهرمانی تیمش در سری آ گفت:

از نظر من، اینتر، میلان و ناپولی برای قهرمانی خواهند جنگید اما ما امیدواریم به لیگ قهرمانان برگردیم و کار آسانی هم نداریم. فیورنتینا و دو باشگاه شهر رم قطعا در نیم فصل دوم به سختی به ما فشار خواهند آورد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.