چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

آخرین اولتیماتوم بارسلونا به عثمان دمبله؛ فقط 48 ساعت وقت داری!

آخرین اولتیماتوم بارسلونا به عثمان دمبله؛ فقط 48 ساعت وقت داری!

اگر دمبله تا 48 ساعت دیگر جواب بارسایی ها را ندهند، سران این تیم به این نتیجه می رسند که این بازیکن تمایلی به ماندن در نیوکمپ ندارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دیپورتیوو، به نظر می رسد سریال تمدید قرارداد عثمان دمبله به روزهای آخر خود نزدیک شده است و سران بارسلونا در روزهای آینده تصمیمی قطعی در مورد آینده این بازیکن می گیرند. قرارداد این بازیکن فرانسوی در پایان فصل با آبی و اناری ها به پایان می رسد و تمام تلاش ها برای تمدید قرارداد این بازیکن تا به حال ناکام بوده است.

سران بارسلونا به تازگی پیشنهاد جدیدی به وینگر خود پیشنهاد داده اند ولی دمبله هنوز جوابی به این پیشنهاد نداده است. اگر چه اولویت بارسلونا هنوز تمدید با این بازیکن است اما سران این تیم دیگر نمی خواهند برای این بازیکن صبر کنند.

روز گذشته جرارد رومرو نیز از پایان صبر سران بارسا صحبت کرده بود. حال منابع موندو دیپورتیوو گزارش داده اند که هنوز جوابی رسمی از سوی دمبله یا مدیر برنامه هایش به باشگاه داده نشده است و اگر این جواب در 48 ساعت آینده به دست بارسایی ها نرسد، چه جواب دمبله مثبت یا منفی باشد، سران باشگاه به این نتیجه می رسند که بازیکن تمایلی به ادامه بازی در بارسلونا ندارند و دست به انجام اقدامات لازم می زنند.

تیم فنی بارسلونا در روزهای اخیر بازی مقابل رئال مادرید را تحلیل کرده است و نتایج از ناامیدکننده بودن عملکرد دمبله حکایت دارد. این بازیکن سه موقعیت مستقیم برای گلزنی داشته و همه را از دست داده است. او در این فصل در 11 بازی تنها یک گل زده است و ماجرای قراردادش نیز حاشیه های زیادی برای باشگاه ایجاد کرده است.

اگر بارسایی ها جوابی از دمبله دریافت نکنند، تلاش می کنند قرارداد این بازیکن را در همین ژانویه به طور دو طرفه فسخ کنند تا از پرداخت دستمزد سنگین او رها شوند و بتوانند بازیکنی جدید نیز برای تقویت تیم جذب کنند. این اتفاق برای بازیکن نیز بد نخواهد بود چرا که دمبله قطعا ترجیح می دهد برای تیمی جدید بازی کند به جای این که 6 ماه روی سکوها بنشیند چرا که اگر وینگر فرانسوی تصمیم به تمدید نگیرد، ژاوی به بازیکنی که قرار نیست بخشی از آینده تیم باشد، بازی نخواهد داد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.