دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

کوین دی بروین: اگر لیورپول در بازی هایش پیروز شود، فاصله زیادی با ما ندارد

کوین دی بروین: اگر لیورپول در بازی هایش پیروز شود، فاصله زیادی با ما ندارد

کوین دی بروین این فصل با چالش هایی رو به رو بود اما توانسته به خوبی فرم عالی اش را برگرداند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی منچسترسیتی، کوین دی بروین مدت هاست که با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند و این همان دلیلی بود که در فصل جاری چند بار دوری از ترکیب اصلی را تجربه کرد. هافبک بلژیکی اما طبق عادت در بازی های بزرگ تیمش به موقع درخشید: گل تساوی به لیورپول و گل پیروزی بخش مقابل چلسی دو صحنه ماندگاری بودند که از دی بروین در فصل 22-2021 دیدیم.

این بهترین منچسترسیتی است که در آن بازی کردم؟ نمی دانم، چگونه می توانید چنین مقایسه ای انجام دهید؟ اگر همه جام ها را ببریم بله، می توانیم چنین چیزی گفت. اما نمی‌ توانیم به این دستاورد برسیم چون از لیگ کاپ حذف شدیم.  خب حالا کدام را باید ملاک قرار داد، امتیازات یا جام ها. ما فصل 100 امتیازی داشته ایم، فصل سه گانه هم تجربه کرده ایم. بنابراین انتخاب بهترین فصل واقعا سخت است، اما به نظرم در کل تمام این فصل ها مشابه هم هستند. چیزی که می‌خواهم بگویم این است که من به اندازه کافی خوش شانس بودم تا در همه آنها بازی کنم، پس خودتان انتخاب کنید. چالش و مشکل این فصل، مچ پای من بود. به خاطر این که برای اولین بار به مدت دو ماه، هر روز درد داشتم. این حس را قبلا هرگز تجربه نکرده بودم و باید روش مقابله با آن را یاد می گرفتم.
VAR؟ گاهی اوقات جالب نیست چون گل می زنی و بعد باید معطل VAR و همه این چیزها باشی، اما خب وقتی تصمیم درستی گرفته شده، همه چیز مرتب است.بحث و اختلاف نظر هایی وجود دارد اما به نظرم مشکل VAR نیست، این قوانین است که گاهی برای داوران مشکل ساز می شوند. اگر قوانین واضح باشند، کار برای همه راحت تر می شود.
کورس قهرمانی لیگ برتر؟ ما هم شرایط 8-10 امتیاز جلو بودن را تجربه کرده ایم و هم این تعداد امتیاز عقب بوده ایم. می دانیم که همه چیز می تواند خیلی سریع تغییر کند. فاصله بسیار زیاد است اما این را هم می دانیم که لیورپول در صورت پیروزی در بازی های عقب افتاده اش فاصله زیادی با ما ندارد. در حال حاضر هم به صورت تیمی و هم انفرادی مورد تمجید قرار می گیریم اما باید به راهمان ادامه دهیم. هر چه امتیاز بیشتری بگیریم، کار برای حریف سخت تر می شود. اما الان تازه در ژانویه هستیم و به همین دلیل باید به شدت تلاش کنیم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.