یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

سفرهای خارجی مدیران فوتبال را ممنوع کنید

سفرهای خارجی مدیران فوتبال را ممنوع کنید
مرتضی رضایی
مرتضی رضایی خبرنگار

به نقل از یکی مدیران رسانه‌ای استقلال این خبر منتشر شده که: «بنا به پیشنهاد فرهاد مجیدی قصد برگزاری اردوی تدارکاتی در یکی از دو کشور امارات یا قطر را داشتیم و برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده بودیم اما فدراسیون فوتبال اعلام کرد تیم‌های ایرانی اجازه برگزاری اردوی تدارکاتی در خارج کشور را ندارند.»

ایران ورزشی - به نقل از یکی مدیران رسانه‌ای استقلال  این خبر منتشر شده که: «بنا به پیشنهاد فرهاد مجیدی قصد برگزاری اردوی تدارکاتی در یکی از دو کشور امارات یا قطر را داشتیم و برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده بودیم اما فدراسیون فوتبال اعلام کرد تیم‌های ایرانی اجازه برگزاری اردوی تدارکاتی در خارج کشور را ندارند.»
این البته برای نخستین بار نیست که اتفاق‌های اینچنینی در فوتبال ایران می‌افتد. قانون‌هایی «من درآوردی» و عجیب البته فقط برای تیم‌ها، باشگاه‌ها، بازیکنان و...هرچند که فدراسیون فوتبال یک روز پس از انتشار این خبر آن را تکذیب کرد اما دو نکته در این خبر جای سؤال دارد.
اول اینکه اگر فدراسیون چنین قانونی را برای دو تیم دولتی وضع نکرده چرا خیلی زود آن را تکذیب نکرد و اجازه داد تا این خبر بیشتر رسانه‌های کشور را در بر بگیرد و سپس اقدام به تکذیب آن کرد؟
دوم؛ اگر قرار است چنین اتفاقی بیفتد بهتر است از رأس فدراسیون و با حذف سفرهای غیرضروری آغاز شود. مثال همان ضرب‌المثل معروف که می‌گویند یک سوزن به خودت بزن یک جوالدوز به دیگران! هنوز تکلیف سفر توریستی و هزینه 32 هزار یورویی مشخص نشده و چند سفری که حضرات به همراه خدم و حشم از آسیا به اروپا رفتند هم همین‌طور که چنین خبری منتشر می‌شود.
اگر استقلال و پرسپولیس می‌خواستند در کشورهای همسایه اردو بزنند و شما مانع آن شدید چه خوب است که یک نفر از بالادستی‌ها هم پیدا شود و مانع از خیمه زدن شما، دوستان، آشنایان و...روی سفرهای خارجی به همراه فدراسیون فوتبال شود. همین دو سؤالی که پرسیدیم را پاسخ بدهید کفایت می‌کند؛ والسلام.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.