یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

پدیده‌ای که دیگر پدیده نیست

خروجی‌های پدیده و مشکلات نیم‌فصل دوم

خروجی‌های پدیده و مشکلات نیم‌فصل دوم
جعفر برزگر
جعفر برزگر خبرنگار

به قول مجید جلالی وقتی تیم برای بازی رسمی در سطح لیگ برتر حاضر نمی‌شود باید متوجه عمق مشکلات درون باشگاهی‌اش شد. پدیده که نامش را از شهر خودرو پس گرفت آنقدر در نیم‌فصل اول ضعیف نتیجه گرفته که همین الان با تیم رده پانزدهمی نفت مسجدسلیمان هفت امتیاز فاصله دارد. یعنی آنها باید سه بازی‌شان را ببرند و نفتی‌ها ببازند تا از قعر جدول تکان بخورند.

ایران ورزشی - به قول مجید جلالی وقتی تیم برای بازی رسمی در سطح لیگ برتر حاضر نمی‌شود باید متوجه عمق مشکلات درون باشگاهی‌اش شد. پدیده که نامش را از شهر خودرو پس گرفت آنقدر در نیم‌فصل اول ضعیف نتیجه گرفته که همین الان با تیم رده پانزدهمی نفت مسجدسلیمان هفت امتیاز فاصله دارد. یعنی آنها باید سه بازی‌شان را ببرند و نفتی‌ها ببازند تا از قعر جدول تکان بخورند.
تیمی که در 15 بازی فقط چهار امتیاز می‌گیرد و به همین اندازه هم گل می‌زند قطعاً جدا از مسائل فنی مشکلات عدیده دیگری هم دارد. اگر این تیم در همه 15 بازی بدون مربی حاضر می‌شد چه چیزهایی را از دست می‌داد؟ پدیده فصل قبل از همین تعداد بازی 18 امتیاز را به دست آورده بود و شرایطش به هیچ عنوان با چیزی که امروز می‌بینیم قابل قیاس نیست.
داود سیدعباسی می‌داند که در نیم‌فصل دوم تا چه اندازه امتیاز گرفتن سخت خواهد بود. حالا این سختی کار زمانی برای او دوچندان می‌شود که می‌بیند و می‌شنود تعدادی از بازیکنانش قصد جدایی دارند. امیرحسین کریمی بعد از 7 بازی و در مجموع 459 دقیقه حضور در میدان قراردادش را با این تیم فسخ کرده است. البته از مشهد خبر می‌رسد که مهرداد بایرامی مهاجم تیم هم قصد جدایی دارد که پر کردن جای خالی اینها در نیم‌فصلی که بازیکن خوب از تیم کنار گذاشته نمی‌شود کار بسیار سختی است. به این لیست یک بازیکن کلیدی دیگر را هم اضافه کنید که گفته می‌شود باشگاه قصد فروشش را دارد. به این جمع یکی دو بازیکن دیگر را هم در کنار سعید جلالی مصدوم اضافه کنید تا به عمق مشکلات پدیده پی ببرید. البته مالک باشگاه و کادرفنی بیکار نمی‌مانند و حتماً چند نفری را جذب خواهند کرد که همین الان از یک مدافع مشهدی به‌عنوان گزینه اصلی نام برده می‌شود.
آن‌ها امروز میهمان مس رفسنجان در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی هستند اما قطعاً برای آنها بقای تیم در لیگ برتر اولویت‌شان خواهد بود.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.