سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

تراکتور و 30 دقیقه شگفت انگیز

فولاد شلوغ‌ترین تیم نیم فصل

فولاد شلوغ‌ترین تیم نیم فصل
آدریان حسینی
آدریان حسینی خبرنگار

بررسی عملکرد تیم‌ها در نیم فصل اول نکات قابل توجه بسیاری را از تیم‌ها در اختیار علاقه‌مندانش قرار می‌دهد. در این مطلب نگاهی گذرا و مختصر به این مهم خواهیم داشت.

ایران ورزشی - بررسی عملکرد تیم‌ها در نیم فصل اول نکات قابل توجه بسیاری را از تیم‌ها در اختیار علاقه‌مندانش قرار می‌دهد. در این مطلب نگاهی گذرا و مختصر به این مهم خواهیم داشت.

فولاد و استفاده از 28 بازیکن
در میان 16 تیم حاضر در لیگ بیست و یکم تیم‌های سپاهان و پیکان با استفاده از 21 بازیکن به نوعی خلوت‌ترین تیم‌ها بودند. ضمن این که نساجی با 22 بازیکن بعد از این دو تیم قرار دارد اما جالب این که فولادخوزستان با جواد نکونام تا اینجای فصل از 28 بازیکن استفاده کرده که البته این آمار برای تمام تیم‌ها افزایش پیدا می‌کند. سه تیم صنعت نفت، پدیده و استقلال هم با 27 بازیکن بعد از فولادی‌ها قرار دارند.

آمار عجیب تراکتور
*تیم تراکتور در 15 بازی نیم‌فصل اول در حدفاصل دقایق 31 تا 60 عادت به گلزنی ندارد اما عجیب اینکه بیشترین گل‌های دریافتی‌شان در همین نیم ساعت بوده به طوری که 11 گل از 18 گل‌شان را در این دقایق دریافت کرده‌اند.
*دو تیم پدیده و آلومینیوم اراک در نیم ساعت ابتدایی بازی‌های‌شان گل نمی‌زنند. تیم مشهدی اما 9 گل از 20 گل خورده‌اش در نیم ساعت پایانی بوده است.
*نساجی مازندران هم که این روزها خانه به دوش است، 10 گل از 14 گل زده‌اش را در نیمه دوم به دست آورده است.


   تیم فجرسپاسی در نیم ساعت ابتدایی تمام بازی‌هایش فقط یک گل می‌زند و به همین اندازه گل دریافت می‌کند.

     پرسپولیس که همیشه هوادارانش را به تماشای گل در 20 دقیقه ابتدایی عادت داده بود، در نیم‌فصل اول و در 30 دقیقه ابتدایی فقط دو گل می‌زند و یک گل هم دریافت می‌کند.

  تیم نفت مسجدسلیمان که در نیم ساعت ابتدایی هر نیمه اصلاً گل نمی‌زند.

در همان دقایقی که تراکتور گل نمی‌زند، سپاهانی‌ها 11 تا 18 گل‌شان را در حدفاصل دقیقه 31 تا 60 می‌زنند.

  شما هم اگر قصد گل زدن به استقلال را دارید بدانید که آنها تا دقیقه 75 خیلی سخت گل می‌خورند. آمار می‌گوید آنها دو بار در این یک ساعت و 15 دقیقه‌های نیم‌فصل دروازه‌شان باز شده است.

گل‌گهر و شاگردان امیر قلعه‌نویی هم در 15 دقیقه ابتدایی بازی در گلزنی مشکل دارند. عدد صفر مقابل این دقایق برای آنها ثبت شده است. مس رفسنجان هم همین شرایط را دارد.

  گل زدن به فولاد خوزستان در نیمه اول کار بسیار سختی است. آنها در نیمه اول تمام بازی‌های‌شان فقط یک گل دریافت کرده‌اند که آن هم بعد از دقیقه 30 بود. شاگردان نکونام در نیمه دوم متزلزل‌تر هستند به طوری که 12 گل از 13 گل را در این نیمه دریافت کرده‌اند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.