شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

پیولی: مسئولیت این شکست را با داور تقسیم می کنیم

پیولی: مسئولیت این شکست را با داور تقسیم می کنیم

از هفته بیست و دوم سری آ، میلان در سن سیرو میزبان اسپتزیا بود.

به گزارش ایران ورزشی؛ میلان در دیداری پر اتفاق، پیروزی یک نیمه ای را با شکست در لحظات پایانی عوض کرد. شکست ۲-۱ روسونری در حالی رقم خورد که اعضای این تیم به شدت از تصمیمات داور مسابقه عصبانی بودند. استفانو پیولی پس از پایان این دیدار جنجالی، در مصاحبه ای با DAZN نظرش در مورد شرایط بازی را بیان کرد:

می دانیم که اتفاقاتی که رقم خورد بی عدالتی بود. ما می توانیم خودمان را بابت نتیجه سرزنش کنیم، اما متاسفم که این را می گویم، مسئولیت این شکست را با داور تقسیم می کنیم. او حتی از ما عذر خواهی کرد. شاید تصمیم او فقط یک خطا نبود، این باعث شرمساری است.
با این حال، باید در نیمه اول گل های بیشتری را به ثمر می رساندیم. شب بدی را تجربه کردیم و حالا باید به این اتفاق واکنش مناسب نشان بدهیم. می توانستیم برنده بازی باشیم، اما به هر شکل، این اتفاق نیافتاد و هضم آن سنگین است. می دانیم که شانس خوبی برای پیروزی داشتیم، گل لیائو باید باعث افزایش خودباوری ما می شد. از کسب سه امتیازی که به شدت به آن نیاز داشتیم باز ماندیم، اما فصل طولانی در پیش است.
محرومیت تونالی و زوج میانی باکایوکو - کرونیچ؟ واضح است که بازیکنان خصوصیات متفاوتی از هم دارند. باکایوکو عقب تر بازی می کرد و کرونیچ در بین خطوط جا به جا می شد. تجربه جدیدی برای آن ها محسوب می شد و طبیعی بود که این مکانیزم به شکل کامل عمل نکرد. بعد از چنین شکستی، باید در مقابل رقبای بزرگ تر عملکرد بهتری داشته باشیم.

با توجه به نمایش تیم، امروز مستحق شکست خوردن نبودیم. اشتباه بزرگ ما دریافت گل تساوی بود، باید در این زمینه پیشرفت کنیم. شکست در این مسابقه باعث افزایش انگیزه تیم در دیدار های بعدی خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.