جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

بحث هزینه در اردوهای تیم های فوتبال در خارج از کشور

بحث هزینه در اردوهای تیم های فوتبال در خارج از کشور

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در حاشیه مراسم گفت: شهیدان دفاع مقدس با خداوند معامله کردند و همواره نام و خاطره آنها باید زنده بماند و برای جوانان و نسل امروز الگو هستند.

به گزارش ایران ورزشی، محمدپولادگر روز سه شنبه در حاشیه مراسم تشییع ۲ شهید گمنام دفاع مقدس در سالن هندبال گفت: اتفاق بزرگی در وزارت ورزش رخ داد و دو شهید گمنام در این مکان به خاک سپرده می شوند، این ها با خداوند معامله کردند و به خاطر کشور جان خود را فدا کردند و باعث افتخار ایران شدند.

وی خاطرنشان کرد: این ۲ شهید ۱۷ و ۱۹ ساله برای این مرز و بوم جان خود را فدا کردند و همواره نام و خاطره آنها باید زنده بماند. این دو شهید برای جوانان و نسل امروز الگو هستند.
پولادگر افزود: اگر ورزشکاران ما امروز در میادین جهانی پرچم ایران را به اهتزار در می آورند به خاطر ایثارگری های این شهیدان است.

وی همچنین درباره برگزاری اردوهای تدارکاتی برای تیم های فوتبال در خارج از کشور خاطرنشان کرد: باید در شورای برون مرزی برگزاری اردوهای تدارکاتی در خارج از کشور به تصویب برسد، اگر این شورا موافقت کند مخالفتی با برگزاری اردوهای برون مرزی وجود ندارد. البته برای برگزاری اردوهای تیم های فوتبال در خارج از کشور، بیشتر بحث هزینه‌ها مطرح است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.