دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

بهناز طاهرخانی: مدت ها منتظر حضور در رخداد بزرگ جام ملت های آسیا بودیم

بهناز طاهرخانی: مدت ها منتظر حضور در رخداد بزرگ جام ملت های آسیا بودیم

کاپیتان تیم ملی فوتبال بانوان معقتد است حضور در اولین دوره از رقابتهای جام ملتهای فوتبال بانوان آسیا باعث خوشحالی بوده و مدتها برای شرکت در این تورنمنت بزرگ در کنار هم تیمی هایش تلاش کرده اند

به گزارش ایران ورزشی، بهناز طاهرخانی، کاپیتان تیم ملی فوتبال بانوان در خصوص اولین دیدار خود برابر هند گفت:

همه ما آماده هستیم با انگیزه بالا به مصاف هند برویم. دختران فوتبالیست ایران انگیزه بالایی دارند، تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و منتظر شروع رقابتهای جام ملتهای فوتبال آسیا هستیم.
طاهرخانی ادامه داد:

همانطور که سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت، مدت زمان زیادی از تاسیسش نمی گذرد و برای اولین بار در این تورنمنت بزرگ شرکت می کند. آینده خوبی برای فوتبال ایران تصور می کنم، راه زیادی داریم اما برای موفقیت ایران از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال بانوان ادامه داد:

تیم ملی فوتبال ایران برای اولین بار در جام ملتهای فوتبال اسیا شرکت می کند.  مدتها منتظر حضور در این تورنمنت بودیم. اکنون وقتش است که به خواسته های خود برسیم و مطمئنم فوتبال خوبی را به نمایش می گذاریم.
طاهرخانی در پایان در خصوص آنالیز هند و بازی تیم فوتبال سیرجان در رقابت های باشگاهی آسیا گفت:

چند تا از بازیکنان در بازیهای باشگاهی و دیگر ملی پوشان تجربه بازی برابر هند را دارند. ما با انگیزه مقابل این تیم به میدان خواهیم رفت. این تیم را آنالیز و نقاط ضعف و قوت این تیم را بررسی کرده و منتظر روز بازی هستیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.