دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

اسامی کرونایی های استقلال لو رفت!

اسامی کرونایی های استقلال لو رفت!

اسامی بازیکنان مبتلا به کرونای تیم استقلال تهران مشخص شده‌ است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ایلنا، تیم استقلال تهران به دلیل شیوع ویروس کرونا بین بازیکنان و اعضای تیم روز گذشته درخواست لغو بازی مقابل پیکان در یک هشتم نهایی جام حذفی را به سازمان لیگ ارسال کرد.

سازمان لیگ پس از انجام تست‌ کرونای تیم استقلال زیر نظر آزمایشگاه مورد تایید ایفمارک اعلام کرد که 17 بازیکن و یک عضو کادرفنی به کرونا مبتلا شده و به همین دلیل مسابقه برابر پیکان لغو و برگزاری آن به زمان دیگری موکول شده است.

اکنون طبق پیگیری ها مشخص شده محمد حسین مرادمند، سیاوش یزدانی، روزبه چشمی، آرش رضاوند، مهدی مهدی پور، امین قاسمی نژاد، کوین یامگا، وریا غفوری، جعفر سلمانی، رودی  ژستد، علیرضا رضایی، امیرحسین حسین زاده، محمد دانشگر، ارسلان مطهری، زبیر نیک نفس، عارف آغاسی، سیدحسین حسینی و آرمان رمضانی بازیکنانی هستند که به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

استقلال از ابتدای فصل 35 بازیکن در اختیار داشته که 4 بازیکن به صورت قرضی این تیم را ترک کرده و یک بازیکن هم کارت نگرفته و به اضافه یک بازیکن مصدوم آنها در حال حاضر 29 بازیکن در اختیار دارند و ابتلای 18 بازیکن به کرونا این تیم را مجبور کرده تا خواستار لغو بازی با پیکان باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.