دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲

کالابریا: ناراحتیم چون بازی را برده بودیم؛ داور هم ممکن است اشتباه کند

کالابریا: ناراحتیم چون بازی را برده بودیم؛ داور هم ممکن است اشتباه کند

داویده کالابریا معتقد است داور هم می تواند اشتباه کند و این اتفاق متاسفانه در دیدار دیشب افتاد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی میلان، شب گذشته میلان در سری آ مقابل اسپتزیا قرار گرفت که این دیدار با برتری اسپتزیا به پایان رسید. این دیدار تحت تاثیر اشتباه داور حواشی زیادی داشت. بعد از این مسابقه داویده کالابریا، مدافع میلان با وب سایت رسمی روسونری صحبت کرد. صحبت های او در مورد این بازی را می خوانید:

در مورد بازی
باید کار را خیلی زودتر تمام می کردیم اما در هر صورت برنده شده بودیم. اتفاقی افتاد که صحبت کردن در موردش کار سختی است. حتی داور هم بلافاصله متوجه اشتباهش شد. او بیش از همه متاسف بود چون انتظار این اتفاق را نداشت. سپس گل دوم را خوردیم و باید مانع از این گل می شدیم.
در مورد شکست
این بازی می تواند برایمان یک درس باشد. امروز موقعیت های زیادی داشتیم. حالا دو بازی مهم پیش روی ما است و باید با وجود غایبین به بهترین شکل مقابلشان قرار بگیریم. باید در روزهای آینده از نظر ذهنی و بدنی ریکاوری کنیم. وقت داریم این بازی را تحلیل کرده و برای بازی بعد آماده شویم.
در مورد اشتباه داور
انسان اشتباه می کند. نمی خواهم به خاطرش او را به صلیب بکشم. ما اشتباه می کنیم و داور هم ممکن است اشتباه کند. متاسفانه این اتفاق افتاد. ناراحتیم چون گل زده و برده بودیم. لایق این برد بودیم. حالا باید پرونده این بازی را ببندیم.

در مورد شرایط خودش
می توانستم در خانه تمرین کنم. ناراحت شدم که کرونا گرفتم. در سکوت خودم را قرنطینه و تمرین کردم. توانستم خودم را آماده نگه دارم و حالا امیدوارم بتوانم به زودی در زمین دوباره بهترین نمایش هایم را داشته باشم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.