جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

یوونتوس 4 - سمپدوریا 1؛ صعود مثل آب خوردن!

یوونتوس 4 - سمپدوریا 1؛ صعود مثل آب خوردن!

مدافع عنوان قهرمانی کوپا ایتالیا، یک برد بسیار راحت و دل‌پذیر مقابل تیم بحران‌زده سمپدوریا کسب کرد

به گزارش ایران ورزشی؛ در نیمه اول، یوونتوس مطابق انتظار مالک توپ و میدان بود و تا جای ممکن به سوی دروازه سمپدوریا حمله می‌کرد. ضربه آزاد کوادرادو، یووه را پیش انداخت و البته یک گل تورینی‌ها با مشارکت عالی کوادرادو به خاطر خطای رابیو در میانه میدان، مردود شد. بازی بسیار خوب آرتور ملو و بی‌کار بودن ماتیا پرین از نکات جالب نیمه اول بود.

در نیمه دوم، یوونتوس توانست هم‌چون نیمه اول بر بازی کاملا مسلط باشد و غیر از صحنه گل سمپدوریا روی اشتباه الکس ساندرو، همه بازیکنان این تیم از جمله تعویضی‌هایی که به بازی آمدند، نمایش بسیار خوبی داشتند تا یووه به راحتی به مرحله یک چهارم نهایی برسد.


یوونتوس 1-0 سمپدوریا؛ خوان کوادرادو 25': آلوارو موراتا پشت محوطه جریمه یک ضربه آزاد گرفت. خوان کوادرادو، کاپیتان امشب یووه پشت ضربه ایستاد و با یک شوت زمینی به سوی زاویه موافق دروازه‌بان، توپ را به درون دروازه فرستاد.

یوونتوس 2-0 سمپدوریا؛ دنیله روگانی 52': کوادرادو یک پاس به عقب برای آرتور ملو فرستاد. هافبک برزیلی هم یک سانتر زیبا به درون محوطه جریمه ارسال کرد که این سانتر با ضربه سر دنیله روگانی پیش‌تاخته همراه شد و فالکونه دوباره دروازه‌اش را باز شده دید.

یوونتوس 2-1 سمپدوریا؛ آندره آ کونتی 62': توماسو اوجلو یک پاس قطری به درون محوطه جریمه یوونتوس ارسال کرد که آندره آ کونتی با استفاده از تعلل الکس ساندرو، با شوتی محکم دروازه یوونتوس را باز کرد.

یوونتوس 3-1 سمپدوریا؛ پائولو دیبالا 67': روی شروع ضعیف فالکونه در شروع مجدد، تکل عالی مانوئل لوکاتلی توپ را به دیبالای تازه‌وارد رساند و او به راحتی دروازه را گشود.

یوونتوس 4-1 سمپدوریا؛ آلوارو موراتا 77': مارلی آکه، وینگر 21 ساله یوونتوس بلافاصله پس از ورودش به زمین، از توماسو اوجلو پنالتی گرفت. آلوارو موراتا پشت ضربه ایستاد و شوتش را زمینی به گوشه سمت چپ دروازه زد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.