دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

ریو فردیناند: رانگنیک نتوانسته است به وعده خود مبنی بر پیشرفت دادن بازیکنان منچستریونایتد عمل کند

ریو فردیناند: رانگنیک نتوانسته است به وعده خود مبنی بر پیشرفت دادن بازیکنان منچستریونایتد عمل کند

ریو فردیناند عملکرد رالف رانگنیک از زمان بر عهده گرفتن هدایت منچستریونایتد در ماه دسامبر را زیر سوال برده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از میرر، تیم رانگنیک در این مدت نتوانسته است بازی خود را بر حریفان دیکته کند و همین انتقاداتی را متوجه عملکرد او و تیمش کرده است. ریو فردیناند هم از آنچه تا کنون از سرمربی آلمانی تیم دیده است، راضی نیست.

رانگنیک در نخستین نشست مطبوعاتی خود از پیشرفت دادن بازیکنان صحبت کرد و من هنوز شاهد چنین چیزی نبوده‌ام. مطمئنم این که آیا به اندازه کافی در زمین تمرین فرصت داشته است را مطرح خواهد کرد ولی عملکرد این بازیکنان باید بهبود یابد چون آن‌ها کارشان را درست انجام نمی‌دهند. تقریبا تمامی بازیکنان تنها سایه‌ای از آنچه هستند که در گذشته بودند.
فردیناند سپس توماس توخل را به عنوان معیار قیاس مطرح کرد و ادامه داد:

مربیان بزرگ موجب پیشرفت بازیکنان می‌شوند. ما دیدیم که توماس توخل در مدت زمان کمی در چلسی، چه کار کرد. ما شاهد این بودیم که بازیکنان تیم زیر نظر او بهتر شدند و برای مدت زیادی ثبات داشتند. یادمان هست که چلسی قبل از ورود توخل قصد فروختن آنتونیو رودیگر را داشت. اعتماد به نفس او نمی‌توانست از آن کمتر باشد اما حالا احیا شده است. مارکوس آلونسو در زمان مصدومیت بن چیلول به ترکیب تیم برگشته، جان دوباره‌ای گرفته است و خوب بازی می‌کند. ریس جیمز هم یک سطح بالاتر رفت. او محیطی ایجاد کرد که بازیکنان در آن احساس آرامش می‌کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.