چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱


خبر باور نکردنی و تکان دهنده

یکی از مدیران ارشد فوتبال آلزایمر دارد!

یکی از مدیران ارشد فوتبال آلزایمر دارد!
محمد قراگزلو
محمد قراگزلو خبرنگار

تا دیروز اگر هر چیزی درباره مدیران ارشد ورزش و فوتبال در صحبت‌های خودمانی اهالی رسانه می‌شنیدم بعضاً یا به شوخی و خنده می‌گذراندیم یا افسوس می‌خوردیم و از کنارش رد می‌شدیم و نهایتاً گوشه‌ای از آرشیو ذهن‌مان بایگانی‌اش می‌کردیم تا در روز مبادا در گزارش‌ها و مصاحبه‌ها به آن رجوع کنیم.

ایران ورزشی - تا دیروز اگر هر چیزی درباره مدیران ارشد ورزش و فوتبال در صحبت‌های خودمانی اهالی رسانه می‌شنیدم بعضاً یا به شوخی و خنده می‌گذراندیم یا افسوس می‌خوردیم و از کنارش رد می‌شدیم و نهایتاً گوشه‌ای از آرشیو ذهن‌مان بایگانی‌اش می‌کردیم تا در روز مبادا در گزارش‌ها و مصاحبه‌ها به آن رجوع کنیم. ابن بار اما ماجرا آنقدر حاد و نگران کننده است که نمی‌توانیم از کنارش ساده عبور کنیم و طرح این موضوع نه تنها از جنبه ژورنالیستی و خبری‌اش اهمیت دارد بلکه حاوی یک پیام نگران کننده برای فوتبال ایران است چرا که یکی از تصمیم‌سازان و تصمیم‌گیرانش دچار مشکل حادی شده و وضعیت نگران کننده‌ای دارد.
بنا بر گفته‌های چند منبع آگاه یکی از مدیران ارشد فوتبال کشورمان دچار آلزایمر شده و بعضاً خیلی سخت اسامی اهالی فوتبال و اتفاقات قبلی این رشته را به خاطر می‌آورد. این فرد که اخیراً در فدراسیون و یکی از باشگاه‌های لیگ برتری پست‌های مهمی گرفته و بازگشت پر سر و صدایی به رسانه‌ها داشته از مشکل آلزایمر رنج می‌برد و نشانه‌های این بیماری را طی چند روز گذشته در مواجهه با اصحاب رسانه و اهالی فوتبال بروز داده است!
این مدیر فوتبالی که سابقه خوبی هم در این رشته دارد اخیراً در مواجهه با مربی و سرپرست یکی از تیم‌های لیگ برتری اسم هر دو نفر را فراموش کرده بود در حالی که هر دو نفر از مشهورترین و شناخته شده‌ترین اهالی این رشته هستند و هر روز نام و تصویرشان در رسانه‌ها دیده می‌شود و مطرح است.
این مشکل باعث شده تا نگرانی‌ها در مورد عملکرد و مصاحبه‌های او در روزهای آینده بیشتر هم بشود چرا که این مدیر پست‌های مهم حساسی را تحویل گرفته و از او توقع می‌رود در جریان مسائل کلان فدراسیون و باشگاهی که در آن مشغول به کار شده در تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌سازی‌ها دخالت مثبت داشته باشد و مشاوره بدهد.
این مدیر فوتبالی اخیراً در یکی از جلساتی که با اعضای تیم لیگ برتری داشته در صحبت‌هایش بارها روی یک مسأله تأکید کرده و باعث شده بازیکنان آن تیم صحبت‌هایش را جدی نگرفته و از او تقاضای صحبت درباره مسائل کلان و اصلی مد‌نظرشان داشته باشند. ایشان در حالی این صحبت‌های خارج از حیطه مدیریتی‌اش را مطرح کرده که از او انتظار‌های دیگری در پست تازه‌اش می‌رود اما به نظر می‌رسد هیچ تخصصی برای حل اینگونه موارد کلان مربوط به فدراسیون و باشگاه ندارد و خودش هم به این مسأله معترف است!
در عین حال تلخی ماجرا این است که همین مدیر فوتبالی با صحبت‌های اخیرش که نشانه‌های آلزایمر در آن دیده می‌شود برای خودش مشکلات زیادی درست کرده و با وجود اینکه سابقه روشنی در فوتبال کشور دارد باعث شده تا هجمه‌های زیادی علیه‌اش آغاز شود تا جایی که سابقه و رزومه مثبتش در فوتبال و بی‌حاشیه بودنش در زمان اوج کارش هم با این صحبت‌ها تحت تأثیر رویکردها و صحبت‌های جدیدش قرار بگیرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.