سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱

میکل آرتتا: اینجا هستیم تا موفقیت و عناوین را برای آرسنال به ارمغان بیاوریم

میکل آرتتا: اینجا هستیم تا موفقیت و عناوین را برای آرسنال به ارمغان بیاوریم

میکل آرتتا اعلام کرد پیر امریک اوبامیانگ در لندن است و تست های پزشکی را برای مشخص شدن وضعیتش پشت سر می گذارد.

به گزارش ایران ورزشی، میکل آرتتا در این کنفرانس خبری گفت:

نمی خواهم چیزی در مورد وضعیت تیم بگویم، متاسفم. مشکلاتی هستند که حل شده اند و مشکلاتی هم هستند که حل نشده اند. امیدوارم تا فردا خبر دیگری نباشد و بتوانیم بازی کنیم. در حال حاضر هیچ مورد جدید ابتلا به کرونایی نداریم.
وضعیت اسمیت رو، تومیاسو و اودگارد؟

این ها سه بازیکن هستند که به دلایل متفاوتی قادر به همراهی ما و بازی برای ما نبوده اند. سعی داریم شرایط را تغییر دهیم و بازیکنان را به بهترین سطحشان برای رقابت در بازی فردا برسانیم.
انتقادها پس از لغو بازی مقابل تاتنهام؟

ما بازیکنان لازم برای تشکیل لیست بازی در لیگ برتر را نداشتیم. این را صد درصد تضمین می کنم. وقتی در سه بازی ابتدایی فصل بازی کردیم، انتقادات زیادی از ما شد چون مردم می گفتند ما ساده لوح هستیم، با چند بچه بازی می کنید و ... ما در حالی مقابل ناتینگهام فارست بازی کردیم که 10 بازیکنمان غایب بودند. مقابل لیورپول نیز با غایبان زیادی بازی کردیم.
اوبامیانگ؟

او در لندن است و تست هایی را پشت سر می گذارد چون گابن برای ما توضیح مناسبی بابت بازگشت اوبامیانگ ارائه نکرده است. بنابراین وظیفه ماست که مطمئن شویم وضعیت او خوب است و در شرایط خوبی قرار دارد. تا الان با توجه به تست های انجام شده، او مشکلی ندارد. او می تواند دوباره برای آرسنال بازی کند؟ او به کرونا مبتلا بوده و سپس تیم ملی اش تصمیم گرفت او را به آرسنال بازگرداند. ما باید مطمئن شویم که وضعیت سلامت جسمانی او در بهترین حالت ممکن است و سپس خواهیم دید.
توماس پارتی و حذف از جام ملت های آفریقا؟

قطعاً ناامیدی بزرگی برای او بود. او اکنون از این رقابت خارج شده، پس باید هر چه زودتر کاملاً روی آرسنال متمرکز باشد.
چه بازی 90 دقیقه طول بکشد، چه 120 دقیقه و چه به ضربات پنالتی برود، ما بازیکنانی که داریم را خواهیم داشت و با آن ها تلاشمان را می کنیم. ما با بازیکنانی که باور دارند که قادر به پیروزی در این بازی هستیم، به میدان خواهیم رفت. اهمیت عناوین؟ ما به همین دلیل اینجا هستیم. برای این که موفقیت و عناوین را برای آرسنال و شادی را برای هوادارانمان به ارمغان بیاوریم و کاری که این باشگاه در تاریخش انجام داده را ادامه دهیم.
نفرت پراکنی ها علیه آرسنال؟

فکر می کنم بیشتر از نفرت، به آرسنال احترام گذاشته می شود و این بخاطر تاریخ باشگاه است. ما می دانیم که کار درست را انجام دادیم. ما برای گرفتن آن تصمیم با لیگ برتر و فدراسیون همکاری کردیم. حداقل ما صادق بودیم. ما با چنگ و دندان از باشگاه خود دفاع خواهیم کرد. ما نمی گذاریم کسی نام ما را خدشه دار کند یا سعی کند دروغ هایی را به ما نسبت دهد.
جدایی کولاشیناچ و ماری؟

آن ها به دلایل متفاوتی جدا شدند. در مورد کولاشیناچ، با توجه به دقایق بازی اش و این که قراردادش در حال اتمام بود، ما باور داشتیم که این گزینه درستی است. در مورد پابلو ماری، با توجه به مصدومیت ها و آمار او این تصمیم را گرفتیم، او یک حرفه ای فوق العاده است و دقایق کافی برای بازی را در آرسنال کسب نمی کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.