چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

آنچلوتی: با هازارد و بیل مشکلی ندارم؛ بازی فردا فینالی دیگر در رقابتی است که ما را هیجان زده می کند

آنچلوتی: با هازارد و بیل مشکلی ندارم؛ بازی فردا فینالی دیگر در رقابتی است که ما را هیجان زده می کند

با اعلام کارلو آنچلوتی، کورتوا در بازی فردا غایب خواهد بود اما به نظر می رسد برای بازی یکشنبه رئال مادرید مشکلی نخواهد داشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از AS، کارلو آنچلوتی در این کنفرانس خبری در مورد درگذشت خنتو گفت:

الگویی تکرارنشدنی، او همیشه در قلب ما خواهد ماند. در اولین دوره حضورم در رئال مادرید چندین بار به سراغ او رفتم. در دومین دوره موفق به ملاقات با او نشدم. دیروز با همسرش صحبت کردم و او حکایت هایی برای من تعریف کرد. جدا از کارهایی که در زمین بازی انجام داده، الگو بودن و تواضعش، او شخص ساده ای بود. این دسته از مردم، کسانی هستند که من آن ها را دوست دارم.
بازی فردا؟

فینالی دیگر، در رقابتی که ما را هیجان زده می کند. ما آماده هستیم و نیاز داریم که آماده باشیم. الچه روند خوبی داشته و آن ها در ده بازی اخیر خود هفت پیروزی داشته اند. باید محتاط باشیم، خوب بازی کنیم و پیروز شویم. کورتوا؟ کورتوا دچار ضعف و خستگی شده است و در این مسابقه بازی نخواهد کرد. غایبان دیگری هم داریم ولی بقیه آماده اند. وضعیت کورتوا جدی نیست. او فقط چند روز از میادین دور خواهد بود، نه بیشتر. این مسئله شخصی است و نمی توانم بگویم چه مشکلی برای او پیش آمده است. فکر می کنم برای بازی یکشنبه در دسترس خواهد بود.
ادن هازارد؟ آیا او با تو صحبت کرده است؟

اتفاقی رخ نداده است، در تیم رقابت وجود دارد و در هر بازی من باید بهترین ترکیب ممکن را انتخاب کنم. این موضوع بازیکنان زیادی را تحت تاثیر قرار می دهد. من منکر آن نمی شوم. چیز به خصوصی اتفاق نیافتاده است. او تمرین و صبر می کند تا سرمربی او را فرا بخواند. ما با هم صحبت نکرده ایم. او هنوز بازیکن رئال مادرید است، بازی می کند و روی آینده متمرکز است. نباید به چیز دیگری فکر کنیم. گرت بیل؟ حال او خوب است، او به عربستان نیامد و اینجا تمرین کرد و حال در لیست ما خواهد بود. هر بازیکنی که در لیست قرار می گیرد، شانس بازی دارد.
وینیسیوس؟

وقتی خسته به نظر می رسد، باید متوقف شود و استراحت کند. وقتی نمی تواند کیفیت و ویژگی های خود را در بازی نشان دهد یا وقتی مصدوم است، باید چنین استراحتی به او داده شود. وقتی احساس خستگی کند، بازی نخواهد کرد. در حال حاضر من او را خسته نمی بینم و او می تواند بازی کند. سیستم چرخشی؟ من به بازی فردا فکر می کنم، این دیدار تک بازی است و ما می خواهیم صعود کنیم. من بهترین ترکیب ممکن را انتخاب خواهم کرد و خستگی چندین بازیکن را نیز در نظر می گیرم. من در حال حاضر به بازی یکشنبه فکر نمی کنم. یکشنبه نیز مقابل الچه بازی می کنیم اما در رقابتی دیگر. فردا هدف ما کسب پیروزی است.
به ندرت روی هازارد و بیل حساب می کنید؟

این ساده است، چیز عجیبی بین ما وجود ندارد، در تیم رقابت هست و سرمربی که من هستم، در هر بازی بهترین ترکیب را انتخاب می کند که منصفانه به نظر می رسد. من بهترین ترکیب ممکن را انتخاب می کنم تا پیروز شویم. چیزی که در باشگاه های بزرگ اتفاق می افتد، این است که در این تیم ها رقابت زیادی وجود دارد. من می توانم در مورد ناچو، مارسلو، سبایوس، ایسکو، یوویچ و... صحبت کنم. بازیکنانی با کیفیت بالا که تجربه ای در حد بیل و هازارد دارند. کنترل کردن این تیم کار سختی نیست، آن ها همه حرفه ای هستند. جو بسیار خوبی در تیم وجود دارد و من هیچ مشکلی با هیچ یک نداشته و نخواهم داشت. حرفه ای گری در تیم ما بسیار بالاست.
درست است که این دو مصدومیت ها و مشکلاتی داشته اند اما بیل الان برگشته و هازارد نیز فکر می کنم در یک ماه و نیم اخیر از نظر جسمانی مشکلی نداشته است. نیازی نیست که من هازارد یا هر کس دیگری را نصحیت کنم. او شخصیت و تجربه لازم برای انتخاب بهترین چیز برای خودش را دارد. چیز دیگری نیست و او سوالی از من نپرسیده است. کیفیت او می تواند بیش از این به ما کمک کند اما او فقط بخش اول فصل را سپری کرده است. آن ها نتوانسته اند کمک زیادی به ما بکنند و امیدواریم در نیمه دوم فصل این موضوع تغییر کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.