سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱

علیپور، عضو هیات مدیره پرسپولیس: استعفای گل محمدی کذب است

علیپور، عضو هیات مدیره پرسپولیس: استعفای گل محمدی کذب است

عضو هیات مدیره پرسپولیس درخصوص مسائل مختلف این باشگاه صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی؛ غلامعلی علیپور، رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی و عضو هیات مدیره پرسپولیس گفت:

سال دیگر بازی‌های آسیایی داریم و به آن نزدیک هستیم. ورزشکاران تشنه مسابقه و تمرین هستند و همه اینها هزینه‌بر است. بر همین اساس طبیعی است که یکی از دغدغه‌های اصلی روسای فدراسیون‌ها، مسائل مالی باشد.
وی افزود:

سجادی به این مسئله واقف است، چون خودش در ورزش بوده و شرایط را دیده است. صحبت‌هایی با او داشته‌ام و دیده‌ام که در تلاش است تا منابع مالی خوبی را آماده کند، چون می‌داند که مدال‌ها باارزش است. ان‌شاءالله جایگاهی که بدست می‌آید، جایگاه باارزشی خواهد بود. او تکاپوی زیادی می‌کند.امیدوارم که به نتیجه برسد

من یک ساعت قبل در رسانه‌ها این موضوع را دیدم. حتی دیدم که یک رسانه نوشته که هیئت مدیره جلسه گذاشته و استعفا را دیده است که همه اینها کذب است. ما نه جلسه‌ای داشتیم و نه چیزی.کادر فنی کارش را انجام می‌دهد. بازیکنان هم حرف درستی می‌زنند، آنها زحمت کشیده و کار کرده‌اند و حقوقشان را می‌خواهند. از طرف دیگر نیز باشگاه به طور مرتب درگیر مسائلی است که سال‌های گذشته رقم خورده است. این مشکلات یک شبه و یک روزه درست نمی‌شود و برای چندین سال است.
وی تاکید کرد:

حرف بچه‌ها حرف درستی است. آنها زحمت کشیده‌اند و خوب کار کرده‌اند و از جانشان مایه می‌گذارند و باید به موقع نیز حقوقشان را بگیرند. آخرین اطلاعاتی که دارم، این است که درویش در حال رایزنی است و ما نیز با او در تماس هستیم که زودتر بتواند امکانات پولی را آماده کند. باشگاه اسپانسر دارد و باید با هم بنشینند که این کار چند بار انجام شده است که انشاالله به نتیجه برسند و اسپانسر هم به تعهداتش عمل کند. به هر حال اعتراض بازیکنان بجاست و حقشان است و باشگاه متعهد است که این کار را انجام بدهد.
علیپور درباره اینکه چقدر احتمال می‌دهد این مسئله تا بهمن ماه اتفاق بیفتد و باشگاه در فرابورس عرضه شود، گفت:

در چند وقت اخیر و در رسانه‌های گروهی روی این موضوع بحث می‌شود. امیدوارم که این اتفاق بیفتد. ما باید مدلی را جلو برویم که که دنیا با آن مدل باشگاه‌داری می‌کند. در دنیا حرف اول را باشگاه می‌زند. در واقع اساس کار ورزش در دنیا روی باشگاه است. ما هم باید روی این ریل بیفتیم و باشگاه را به هم عنوان پایه و اصل بدانیم. با فرمولی که سازمان خصوصی‌سازی می‌داند، باید تغییر کند. ما نمی‌توانیم الان تصمیمی برایشان بگیریم. کار در آنجاست و آنها باید یک فرمولی پیدا کنند که باشگاه را بتوانند خصوصی‌سازی کنند تا هم باشگاه بتواند در لیگ قهرمانان آسیا بازی کند و از این روزمرگی هم جدا شود.
وی درباره حذف پرسپولیس و استقلال از آسیا و صحبت‌های اخیر ذوالفقارنسب گفت:

به هر حال یک خوشبینی هست. ما و هواداران تا لحظه آخر دوست داریم که این اتفاق برگردد و نظر کنفدراسیون آسیا عوض شود، ولی من فکر می‌کنم نظرشان قطعی است و ما را حذف کرده‌اند. پیگیری موضوع در سایر جاها مثل CAS زمان بر است. فکر می‌کنم باید این اتفاق را مدیریت کنیم و حداقل این مشکلات برای سال آینده تکرار نشود.
علیپور درباره پست‌های متعددی که ذوالفقارنسب دارد، عنوان کرد:

او یک چهره شناخته شده و معتبر و بازیکن ملی و دانشگاهی است. حضور او در هر جایی امیدبخش است، یعنی می‌تواند کمک کند و امور را بهتر پیش ببرد. من نمی‌توانم در این باره اظهار نظر کنم خود من هم که اینجا هستم، یک مجمع داریم و مجمع تصمیم می‌گیرد و هر ساعتی هم که اراده کنند، می‌توانند مرا خارج کنند و فرد دیگری را وارد کنند. مهم اینجاست که ما اثر مثبت بگذاریم و بتوانیم به سمت جلو که می‌رویم، حداقل که به گذشته نگاه کنیم، بگوییم که یک قدم مثبت برداشته‌ایم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.