جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰

اعتقاد ویژه توماس فرانک به سامان

قدوس، دهمین وایکینگ برنتفورد؟

قدوس، دهمین وایکینگ برنتفورد؟

امیر اسدی - ایران ورزشی | با اینکه چند هفته از آغاز لیگ دو فرانسه گذشته اما هنوز تکلیف آینده سامان قدوس در امی‌ین مشخص نیست. برنتفورد در انگلیس از مدت‌ها قبل به‌دنبال جذب قدوس است و برای او پیغام‌هایی نیز فرستاده؛ پیغام‌هایی که علاقه کادر فنی و مدیریتی این تیم را به هافبک-مهاجم ایرانی امی‌ین نشان می‌دهد. طبق گزارش تلگراف، برنتفورد پس از غیبت قدوس برابر پاریس به جذب مهاجم ایرانی امی‌ین نزدیک‌تر شده است. اوایل تابستان امسال گزارش‌هایی در مورد علاقه و مذاکره برنتفورد با سامان قدوس به گوش رسید. زنبورها که پیش از این اقداماتی را برای جذب مهاجم ایرانی انجام داده‌اند، کماکان درصدد نهایی کردن این انتقال هستند.
برنتفورد پس از اینکه اولی واتکینز هافبک تهاجمی و مهاجم کلیدی‌اش به آستون‌ویلا رفت حالا ممکن است سعید بن رحما، دیگر بازیکن تهاجمی‌اش را از دست بدهد و این باعث شده تا تیم انگلیسی تلاش بیشتری را برای جذب سامان قدوس انجام بدهد. در مورد سامان قدوس باید گفت این بازیکن بیشتر دوران حرفه‌ای فوتبالش را در سوئد گذرانده و پس از حضور در آکادمی بونکفلو در تیم‌های ترلبورگز، سیریانسکا و اوسترسوند بازی کرده است. او سال 2018 به امی‌ین فرانسه رفت و از آن زمان 37 بازی برای این تیم انجام داده است. قدوس در این مدت پنج گل زده و پنج پاس گل هم به هم‌تیمی‌هایش داده است.
مربیگری برنتفورد از اکتبر 2018 تا امروز بر عهده توماس فرانک دانمارکی است؛ مربی جوانی که با بروندبی نام خود را سر زبان‌ها انداخت و نشان داد آینده‌دار است. او از وقتی به انگلیس قدم گذاشته، تلاش کرده بازیکنانی را از شبه‌جزیره اسکاندیناوی جذب کند؛ یعنی بازیکنان کشورهایی نظیر دانمارک، سوئد، نروژ و فنلاند بیشتر از بقیه مورد توجه فرانک قرار دارند و باشگاه برنتفورد هم تا اینجا مخالفتی با این موضوع نشان نداده است.
در حال حاضر شش بازیکن دانمارکی که سه نفر از آنها مدافع و سه‌تای دیگر هافبک هستند در ترکیب برنتفورد حضور دارند. دو سوئدی و یک فنلاندی نیز در لیست این تیم دیده می‌شوند و سامان قدوس با انتقال به برنتفورد می‌تواند دهمین وایکینگ زنبورها باشد. همچنین سایت The72 یک نظرسنجی از مخاطبانش درباره حضور سامان قدوس در برنتفورد انجام داده که تا الان حدود 78درصد از مخاطبان در این نظرسنجی به انتقال مهاجم ایرانی به برنتفورد رأی مثبت داده‌اند.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.