دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

اتلتیک بیلبائو 3 - بارسلونا 2؛ نگران نباشید، کار دست کاردونه!

اتلتیک بیلبائو 3 - بارسلونا 2؛ نگران نباشید، کار دست کاردونه!

جدال فینالیست های فصل قبل کوپا دل ری، این بار به سود اتلتیک بیلبائو به پایان رسید.

ایران ورزشی - اتلتیک بیلبائو و بارسلونا در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی فصل 22-2021 کوپا دل ری به مصاف هم رفتند که بازی در طول 90 دقیقه و به لطف گل دیرهنگام پدری با نتیجه تساوی 2-2 به پایان رسید. در وقت های اضافه اتلتیک بیلبائو به لطف ضربه پنالتی پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد. فران تورس در این بازی اولین گل خود با پیراهن بارسلونا به ثمر رسانده است. آنسو فاتی که در دقیقه 61 به میدان آمده بود، در دقیقه 96 دچار مصدومیت شد و از زمین بازی خارج شد.

اتلتیک بیلبائو 1-0 بارسلونا؛ ایکر مونیائین 2': نیکو ویلیامز از فضای خالی پشت آلبا بهره برد و با سرعت بالا خودش را به محوطه جریمه رساند. سپس توپ را با ارسال عرضی کوتاهی به مرکز محوطه جریمه رسید، هیچ یک از بازیکنان به توپ ضربه نزدند تا توپ در سمت دیگر به ایکر مونیائین برسد. این بازیکن نیز با ضربه ای فنی و زیبا، گل اول اتلتیک بیلبائو را به ثمر رساند.

اتلتیک بیلبائو 1-1 بارسلونا؛ فران تورس 20': بوسکتس در پشت محوطه توپ را دریافت کرد و سپس با پاسی کوتاه به داخل محوطه، توپ را به فران تورس رساند. فران تورس کمی با توپ در عرض حرکت کرد، مدافع بیلبائو را از مقابل دید خود برداشت و سپس با شوتی فوق العاده زیبا و تماشایی، گل تساوی و اولین گل خود با پیراهن بارسلونا را به ثمر رساند.

اتلتیک بیلبائو 2-1 بارسلونا؛ اینیگو مارتینز 86': ایکر مونیائین ضربه خطا را به داخل محوطه ارسال کرد، بازیکن اتلتیک بیلبائو ضربه سر زد، توپ پس از برخورد به چند بازیکن به اینیگو مارتینز رسید و این بازیکن در مقابل دروازه کار سختی برای گلزنی نداشت.

اتلتیک بیلبائو 2-2 بارسلونا؛ پدری 3+90': ارسال بازیکن بارسلونا به داخل محوطه جریمه را بازیکن بیلبائو دفع کرد ولی دفع او ناقص بود. توپ به دنی آلوز رسید و این بازیکن سعی کرد قیچی برگردان بزند. توپ در مرکز محوطه جریمه به پدری رسید و این بازیکن با یک شوت سرضرب زیبا گل تساوی را در آخرین دقیقه نیمه دوم به ثمر رساند.

اتلتیک بیلبائو 3-2 بارسلونا؛ ایکر مونیائین 1+105': توپ در محوطه جریمه به دست آلبا برخورد کرد و پنالتی به سود بیلبائو اعلام شد. ایکر مونیائین پنالتی بیلبائو را تبدیل به گل کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.