شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

آنچلوتی: هازارد و ایسکو تفاوت ها را رقم زدند و بیشتر بازی خواهند کرد؛ برنامه بازی ها مزخرف است

آنچلوتی: هازارد و ایسکو تفاوت ها را رقم زدند و بیشتر بازی خواهند کرد؛ برنامه بازی ها مزخرف است

رئال مادرید موفق شد در مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری در زمین الچه، 10 نفره، بازی 1-0 باخته را در وقت های اضافه با پیروزی 2-1 عوض کرده و راهی دور بعد شود تا بعد از فتح سوپرکاپ اسپانیا، حالا همچنان شانس قهرمانی در سه جام دیگر هم زنده بماند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، کارلو آنچلوتی که برای صد و پنجاهمین بار روی نیمکت این تیم نشسته بود، در پایان بازی گفت:

باید بگویم که هازارد و ایسکو ما را به پیروزی رساندند. برای هر دوی آنها خوشحالم. می دانم که می توانم روی آنها حساب کنم و موفقیت امشب آنها یعنی اینکه شایسته دقایق بازی بیشتری هستند. آنها خیلی بازی نکرده بودند اما تفاوت ها را رقم زدند. می دانستند که به آنها احتیاج خواهیم داشت و آماده بودند. این مسابقه ای بود که باعث شد در این مقطع از فصل خوشحال ترین باشم.
مارسلو به من گفت که برخوردی با بازیکن الچه نداشته است اما تصمیم گیری برای داور سخت بود. در خطا روی لوکاس وازکز هم اتفاق مشابهی رخ داد و لحظه سختی بود. مارسلو امشب در حملات خوب بازی کرد. موقعیت هایی داشتیم که او برای وینیسیوس خلق کرد. عملکرد او به جز توپ بلند ابتدای بازی خوب بود. بدون شک روی او حساب می کنم.
خستگی؟ دوباره باید یکشنبه بازی کنیم. نه ما و نه حریفمان فرصت استراحت نداریم. برنامه بازی ها مزخرف است.

آنچلوتی هفتمین سرمربی تاریخ رئال مادرید است که به تعداد 150 بازی روی نیمکت این تیم می رسد. اسامی زیر بالاتر از مرد ایتالیایی به این رکورد رسیده اند:

میگل مونیوز (605 بازی)، زین الدین زیدان (263 بازی)، ویسنته دل بوسکه (246 بازی)، لئو بینهاکر (197 بازی)، مولونی (183 بازی) و ژوزه مورینیو (178 بازی).
مرد ایتالیایی در این 150 بازی، 113 پیروزی، 18 تساوی و 19 شکست را ثبت کرده که منجر به فتح 5 جام شده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.